Znamy pierwsze gwiazdy Ultra Europe 2024. Światowa czołówka wystąpi w Splicie

Ultra Europe 2024 rozpoczyna ogłoszenia artystów od siedmiu postaci ze światowej czołówki muzyki elektronicznej.

sunrise

Osoby mające w swoich tegorocznych planach festiwalowych odwiedziny w Chorwacji musiały się wykazać nie lada cierpliwością. Podczas, gdy inne wydarzenia odbywające się w podobnym okresie roku już dawno zaczęły wypuszczać informacje na temat lineup’u, organizatorzy Ultra Europe 2024 aż do końcówki lutego trzymali karty przy sobie. Wygląda na to jednak, że mogli sobie na to pozwolić – obecnie wszak w sprzedaży jest już druga pula karnetów. Mimo to, kiedyś gwiazdy trzeba było ogłosić. I na to czas przyszedł we wtorek, 27 lutego.

Siedmiu wspaniałych

Dzień przed ogłoszeniem pierwszej fazy lineup’u, na social mediach imprezy pojawił się teaser, w którym nie brakowało odniesień do niecierpliwości fanów.

kalendarz

Na kolejny krok nie musieliśmy długo czekać. Znamy więc już pierwszych siedmiu aliasów, które zjawią się w chorwackim Splicie. Pierwsza faza lineup’u Ultra Europe 2024 pod względem ilościowym może nie jest imponująca, ale patrząc na konkrety odnajdujemy czołówkę światowej elektroniki. Od razu rzuca się w oczy wielki powrót, który w tym roku zafunduje Eric Prydz. Słuchaczy muzyki techno i jej okolic z pewnością ucieszy fakt, że na jubileuszowej edycji europejskiego Ultra pojawią się Adam Beyer i Boris Brejcha. Na ten moment najwięcej atutów ma ta mainstreamowa odsłona składu – w dniach 12-14 lipca w Splicie wystąpią Armin van Buuren, Hardwell, Martin Garrix i Timmy Trumpet.

kalendarz

Ultra Europe 2024 – bilety

Kolejne nazwiska możemy poznać w ciągu najbliższych tygodni – choć konkretnej daty ogłoszenia drugiej fazy lineup’u jeszcze nie ma. Już teraz jednak można kupić wejściówki – a najlepszą opcją na to jest nabycie całego zestawu, wraz z noclegiem i transportem. Tego typu ofertę proponuje Ultra Party Camp. Do końca lutego (czyli do czwartku) obowiązuje najlepsza cena – później ma być trochę drożej. Jest jeszcze jedna opcja na zaoszczędzenie pieniędzy, a jest nią wpisanie przy zamówieniu kodu “shiningbeats“. Dzięki niemu wy płacicie o 100 zł mniej, a my także jakiś grosz z tego dostaniemy. Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnej stronie Party Camp.

kalendarz

sunrise

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?