Ultra Music Festival 2019 – Już wkrótce poznamy oficjalną lokalizację eventu!

sunrise

Od końca września Ultranauts z całego świata są coraz bardziej zaniepokojeni – najbliższa edycja Ultra Music Festival stoi bowiem pod znakiem zapytania. Komisja miejska Miami przegłosowała brak zgody dla organizacji imprezy w Bayfront Park, a więc w ścisłym centrum wielkiej metropolii. Przez minione tygodnie spekulowano odnośnie tego, gdzie odbędzie się 21. edycja tego eventu. W końcu jednak przychodzi czas na konkrety!

Po jedenastu latach jedna z największych marek muzyki elektronicznej zmienia swoje miejsce. Organizatorzy festiwalu i urzędnicy Miami jednogłośnie potwierdzają negocjacje w sprawie ulokowania UMF 2019 na wyspie Virginia Key w południowej części Miami. Na potrzeby festiwalu mają zostać przeznaczone Historic Virginia Key Beach Park oraz Miami Marine Stadium, gdzie od 2 lat swoje miejsce ma Miami Boat Show. Wyspa jest przepięknym miejscem nad samym brzegiem oceanu, na terenie parku znajduje się plaża, która także ma być do dyspozycji organizatorów.

kalendarz

kalendarz

Jest jednak pewien problem – tydzień po UMF w tym samym miejscu ma się odbyć trzecia edycja Rapture Electronic Music Festival. Jednak Ray Martinez, przedstawiciel Ultra, uważa że jest to o wiele mniejsze wydarzenie, które może zostać przeniesione w inne miejsce.

Najbliższe głosowanie w sprawie przeniesienia Ultra odbędzie się 15 listopada – wynika to z faktu, iż temat festiwalu widnieje w agendzie posiedzenia komisji miejskiej Miami. Dyrektor administracji miejskiej Emilio Gonzalez jest przekonany, że podczas tego spotkania sprawa zostanie domknięta.

sunrise

W ramach umowy, organizatorzy Ultra mają sfinansować budowę Muzeum Afroamerykańskiego na wyspie, a także mają troszczyć się o środowisko na wyspie.

Na razie nie wiadomo nic odnośnie kwot zawartych w kontrakcie, ani też nie znamy większej ilości szczegółów – kolejne istotne informacje będziemy podawać na bieżąco!

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?