Ultra Music Festival 2022 – Livestream z imprezy na aż cztery sposoby!

Oczy całego świata EDM zwrócą się w ten weekend w stronę Miami. Gdzie można oglądać i słuchać relacji z Ultra Music Festival 2022?

kalendarz

To naprawdę dziwnie brzmi, ale ostatnia jak dotąd edycja Ultra Music Festival miała miejsce w… 2019 roku. Zupełnie inne miejsce dawało odmienny od dotychczasowego klimat – wszak impreza miała miejsce poza centrum Miami. W tym roku jednak nieformalny start sezonu festiwalowego powraca do swojego domu, czyli do Bayfront Park. Tam już po raz 12. w historii pojawią się dziesiątki tysięcy fanów EDMu z całego świata, aby dobrze bawić się na aż siedmiu scenach. Tegoroczny lineup imponuje swoim rozmachem, a także ilością dylematów, jakich przysparza uczestnikom rozpiska godzinowa występów.

Dylemat ten, którego szczegóły znajdziecie pod tym linkiem, jest jednak problemem tylko osób będących na miejscu. My wszak siedzimy w Polsce (bądź po prostu poza Miami) i możemy liczyć na transmisje na żywo z wydarzenia. Sposoby na przeżywanie Ultra Music Festival 2022 będą cztery.

emuze.me

UMF TV

Pierwszym z nich jest tradycyjna transmisja video, za którą odpowiada UMF TV. Zapowiedziane zostały sety z Mainstage, Live Stage, Resistance Megastructure oraz Worldwide Stage, więc możemy spodziewać się całkiem różnorodnego widowiska, którego zwieńczeniem najprawdopodobniej będzie wielki powrót Hardwella.

Livestream będzie można zobaczyć na stronie ultramusicfestival.com, a także na na platformach YouTube i Facebook w następujących godzinach:

ultra

Piątek: 20:30 – 05:00
Sobota: 21:00 – 06:00 (po zmianie czasu)
Niedziela: 21:00 – 04:00

Szczegóły transmisji z poszczególnych dni znajdziecie pod następującymi linkami:

DZIEŃ 1| DZIEŃ 2 | DZIEŃ 3

kalendarz

A State Of Trance

Pierwszego dnia imprezy będziemy mogli zobaczyć także oddzielny livestream ze sceny A State Of Trance. Będzie na co rzucić okiem i uchem, ponieważ atrakcji na scenie Worldwide nie zabraknie. Główny występ wieczoru zapewni oczywiście Armin van Buuren, który planuje także live act b2b z Reinierem Zonneveldem. Tym samym możemy liczyć na coś naprawdę wyjątkowego. Więcej informacji na temat transmisji ze sceny A State Of Trance znajdziecie pod tym linkiem.

UMF TV – Resistance

Dodatkowo, przez wszystkie trzy dni będzie funkcjonować oddzielna transmisja ze sceny Resistance Megastructure. Zadowoleni z tego faktu powinni być zwłaszcza fani techno, ponieważ to właśnie na tej instalacji swój trzydniowy takeover sprawuje Carl Cox. Oprócz niego wystąpią między innymi Nina Kraviz, Dubfire, Sasha, John Digweed, Tale Of Us, Adam Beyer, Reinier Zonneveld czy Amelie Lens. Nie jest jednak pewne, że transmitowane będą występy wszystkich wymienionych gwiazd – w przeszłości bywało bowiem tak, że części setów nie można było zobaczyć na żywo. Szczegóły transmisji z poszczególnych dni znajdziecie pod następującymi linkami:

DZIEŃ 1 | DZIEŃ 2 | DZIEŃ 3

SiriusXM

Ostatnią opcją na śledzenie tego, co dzieje się w Bayfront Park, jest transmisja radiowa. Będzie się ona odbywać za pośrednictwem serwisu SiriusXM na kanale 52 – Diplo’s Revolution Radio. Warto raz na czas sprawdzać, co tu się dzieje – w ostatnich latach nieraz otrzymywaliśmy w transmisji audio rzeczy niedostępne w transmisji video. Niestety, dostęp do tego streamu mają jednak tylko użytkownicy w Stanach Zjednoczonych. W 2019 roku udostępniliśmy Wam sposób na obejście tego ograniczenia – jednakże w 2022 roku jest on już nieskuteczny. Jeśli uda nam się znaleźć jakiś zamiennik, damy Wam znać.

emuze.me

ultra

Sety i relacja także u nas!

Przy tak dużym natężeniu bodźców naturalną będzie sytuacja, kiedy Wam coś umknie. Dlatego też będziemy na naszych łamach agregować wszelkie znalezione przez nas i mające odpowiednią jakość sety z Ultra Music Festival. Zbiór opublikujemy już wkrótce na naszych łamach.

Warto także zaglądać na naszego Instagrama, gdzie przez cały weekend będzie trwać nasza relacja z Ultra Music Festival 2022 prosto z Miami.

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?