Ultra Music Festival 2023 na żywo aż z czterech scen! Oto szczegóły livestreamu

Jak co roku, Ultra Music Festival będzie transmitowany w internecie. Organizatorzy podali pierwsze szczegóły livestreamu.

kalendarz

Od lat sezon dużych festiwali z muzyką elektroniczną startuje w Miami. Ultra Music Festival to miejsce, gdzie rokrocznie czołówka sceny EDM prezentuje swoje nowe utwory bądź całe show, którego fani z różnych miejsc świata mogą się spodziewać w kolejnych miesiącach u siebie. Nie dziwi więc, że transmisja na żywo z Bayfront Park cieszy się zawsze dużą popularnością. Włodarze wydarzenia dobrze o tym wiedzą – dlatego też przed nami kolejny weekend z muzycznymi atrakcjami prosto z Miami. Już w piątek startuje Ultra Music Festival 2023!

UMF 2023 na żywo

Wzorem poprzednich lat, także Ultra Music Festival 2023 będziemy mogli obejrzeć na żywo i za darmo. Na kanale UMF TV na platformie YouTube udostępnione zostaną dwa streamy. Pierwszy z nich – główny – obejmie emisję setów z Mainstage, Live Stage i Worldwide Stage, z naciskiem na tą pierwszą scenę. Drugi z kolei będzie w pełni poświęcony muzyce house i techno – zobaczymy tam występy ze sceny Resistance Megastructure.

emuze.me

Podczas livestreamu z Ultra Music Festival 2023 możemy – podobnie jak w latach ubiegłych – spodziewać się setów czołówki światowego EDMu. Już sama scena główna robi wrażenie – podczas trzech dni festiwalu wystąpią tam między innymi Afrojack, Zedd, Martin Garrix (piątek), Armin van Buuren, Tiesto, Hardwell, Alesso, Marshmello (sobota), Timmy Trumpet, Oliver Heldens b2b Tchami, David Guetta i Swedish House Mafia (niedziela). Prawdopodobnie wszystkie wyżej wymienione występy będziemy mogli zobaczyć (fragmentarycznie bądź w całości) za pośrednictwem UMF TV.

Transmisja będzie dostępna w następujących przedziałach czasowych:

ultra

piątek (24 marca) – 20:45 – 5:00
sobota (25 marca – 20:45 – 6:00 (zmiana czasu!)
niedziela (26 marca) – 20:45 – 4:00

Pamiętajcie o zmianie czasu

Co warte podkreślenia – podczas sobotniego streama czeka nas zmiana czasu z zimowego na letni. Mimo to, transmisje będą rozpoczynać się każdego wieczora o tej samej godzinie. Z kolei wcześniejsze zakończenie niedzielnego live’a bierze się z tego, że sama impreza trwa krócej, niż w dniach poprzednich.

Timetable transmisji będzie udostępniane w trakcie dni festiwalowych. Warto śledzić nasze social media i stronę internetową na bieżąco – bo tam będziemy informować Was o transmisjach na bieżąco. Pełne timetable Ultra Music Festival 2023 możecie znaleźć pod tym linkiem.

kalendarz

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?