Ultra Music Festival 2019 – Przed nami niemal 30 godzin livestreamu!

Jak co roku, organizatorzy Ultra Music Festival planują transmitować na żywo przebieg imprezy. Sprawdź, w jakich godzinach będzie można obejrzeć livestream!

sunrise

Już w piątek rozpocznie się wielkie święto dla wszystkich fanów muzyki elektronicznej. Jak co roku, wszystkie drogi będą prowadzić do słonecznego Miami, gdzie sympatycy muzyki elektronicznej z całego świata celebrują rozpoczęcie sezonu festiwalowego. Przed nami już 21. edycja Ultra Music Festival!

Niestety, wielu z nas nie może sobie pozwolić na tak daleką podróż – obok EDC Las Vegas jest to zdecydowanie jeden z najdroższych eventów, biorąc pod uwagę wszystkie koszty. Na szczęście od ładnych paru lat organizatorzy wydarzenia nie zapomina o Ultranauts, nieobecnych na Florydzie. W tym roku po raz kolejny czeka nas livestream z imprezy!

kalendarz

Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa z racji zmiany miejsca całego eventu. Bayfront Park – charakterystyczne dla tego festiwalu miejsce – zastąpione zostało przez Virginia Key Beach Park oraz Miami Marine Stadium. Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło – bo dzięki tej zmianie Ultra pomieści więcej osób, a sam festiwal będzie trwał dłużej.

kalendarz

Będzie mieć to rzecz jasna przełożenie na livestream z 21. edycji festiwalu – przygotujcie się więc na prawdziwy trzydniowy maraton, bo transmisja każdego dnia trwać będzie aż 9 godzin!

Na timetable tegorocznej odsłony UMF TV musimy jednak jeszcze poczekać – wiemy już za to, w jakich godzinach będziemy mogli się delektować dawką tanecznego grania i niespotykanej nigdzie indziej atmosfery. Transmisja na żywo trwać będzie:

– w piątek od 22:00 do 7:00
– w sobotę od
22:00 do 8:00 (tej nocy będziemy mieli zmianę czasu z zimowego na letni)
– w niedzielę
od 23:00 do 8:00

sunrise

Jednak to, co będzie dostępne na stronie ultramusicfestival.com to nie wszystko! Na stronie Shining Beats, a także na naszym fanpage’u na Facebooku będziemy dla Was mieć wiele atrakcji związanych z Ultra!

Codziennie, od 29 marca do 1 kwietnia, będziecie mogli na naszym Facebook’u zobaczyć specjalny livestream, podczas którego omawiać będziemy, co się działo w poszczególne dni, a także czego możemy się spodziewać od konkretnych artystów podczas nadchodzącej transmisji. Oczywiście to nie jedyna rzecz, którą przedstawimy Wam w nadchodzący weekend – dlatego śledźcie nas na bieżąco.


kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
9
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?