ultra music festival

Już oficjalnie – Ultra Music Festival przełożone na 2022 rok

To było do przewidzenia – tegoroczna edycja Ultra Meusic Festival w Miami została przełożona na przyszły rok.

emuze.me

Wielu fanów muzyki elektronicznej przez długie zimowe miesiące czeka na początek wiosny. Właśnie pod koniec marca co roku w Miami odbywało się Ultra Music Festival. Piszemy o tym na ten moment w czasie przeszłym – bowiem z powodu koronawirusa nie odbyła się już ubiegłoroczna edycja. Niestety, już kilka tygodni temu branżę obiegła wieść o przełożeniu również tego tegorocznego wydarzenia – o czym pisaliśmy już na naszych łamach. Informacje te zostały w końcu potwierdzone przez organizatorów.

emuze.me

Wcześniej już pisaliśmy o doniesieniach lokalnych polityków związanych z anulacją wydarzenia czy ostatnich informacjach, jakie uzyskał Billboard. Z powodu wciąż trwającej pandemii już drugi rok z rzędu jedna z największych EDMowych imprez świata nie odbędzie się.

Zapraszamy za rok

Przez ostatni rok – choć z przykrością – to przywykliśmy do tego typu informacji. Sztandarowa impreza marki Ultra miała mieć miejsce w dniach 20-22 marca 2021 roku. Nowa data wydarzenia została wyznaczona na 26, 27 i 28 marca 2022 roku. Lokalizacja festiwalu pozostaje bez zmian. Po epizodzie związanym ze zmianą miejsca imprezy w 2019 roku, UMF miało w ubiegłym roku powrócić do Bayfront Park. Niestety, na zabawę dookoła wieżowców Miami (nawet przy streamie z imprezy) musimy poczekać kolejny rok.

Oświadczenie organizatorów

Ultra Music Festival zamieściło na swoich mediach społecznościowych krótkie oświadczenie związane z rezygnacją z organizacji imprezy w obecnym roku. Całą jego treść znajdziecie poniżej.

emuze.me

Droga rodzino Ultra!
Wiemy, że pragniecie tych magicznych momentów, kiedy zatracacie się w muzyce, jesteście oczarowani produkcją imprezy oraz wspólnie otaczacie się dawnymi i nowymi przyjaciółmi z całego świata. Taki stan możecie doświadczyć jedynie na festiwalu – jednak, niestety, nadal nie jest na tyle bezpiecznie, by można było to wszystko zrealizować.

Biorąc pod uwagę obecną sytuację związane z pandemią COVID-19 i mając wzgląd zdrowia publiczne, w głębokim smutku musimy przełożyć Ultra Music Festival na 25, 26 i 27 Marca 2022 roku.

Rozumiemy wasz zawód i frustrację, która jest związana z czytaniem tego – my czujemy w tym momencie to samo.

Możecie być pewni, że my z niecierpliwością czekamy na możliwość bezpiecznej produkcji tego, co z pewnością będzie najbardziej pamiętną edycją Ultra w naszej dwudziestodwuletniej historii. Ogromnie tęsknimy za wami i nie możemy się doczekać, by ponownie się spotkać na parkiecie by wspólnie stworzyć kolejne wspomnienia, których nie będziecie w stanie zapomnieć.

Do osób, które zatrzymały bilety – szczerze doceniamy waszą cierpliwość, lojalność i niesamowite wsparcie. Proszę o sprawdzenie swoich maili, by uzyskać dalsze informacje.

Bonusy dla wiernych fanów

Osoby, które zakupiły bilet już w 2020 roku mogą liczyć na profity ze strony Ultra. Właściciele wejściówek w mailu otrzymali informacje na ich temat. Pośród nich darmowe podniesienie standardu biletu warte ponad 2000 złotych. Umożliwia ono dostęp do dodatkowych przestrzeni imprezy – między innymi do miejsc relaksacyjnych czy dodatkowych barów.

Każdy posiadacz biletu otrzymał również 50% zniżkę na akcesoria związane z marką festiwalu (przy zakupach o maksymalnej wartości 250 dolarów). Co ciekawe, w 2022 roku do imprezy zostanie dodana dodatkowa godzina zabawy przeznaczona jedynie dla grona posiadających już wejściówkę z 2020 roku. W tym czasie będzie grał headliner głównej sceny UMFu.

Co więcej, każdy ma możliwość otrzymania wejściówki na wybrane wydarzenie organizowane przez markę Ultra, które odbędzie się do 31 grudnia 2022 roku. Fani nie będą mieli ograniczeń kontynentalnych w wyborze kolejnej imprezy, jednak warto się spieszyć – gdyż ta opcja jest ograniczona ilościowo.

Wśród tego grona do wygrania będzie też złoty bilet, Umożliwia on nielimitowane uczestnictwo w eventach Ultra Music Festival na całym globie, w tym imprez Resistance. Wierni fani imprezy w Miami mają też dostęp do ograniczonej przedsprzedaży wejściówek na następny rok. Każda osoba będzie mogła zakupić maksymalnie dwie sztuki.

emuze.me

foto: Rukes

emuze.me

Total
5
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?