W 2023 roku Ultra Music Festival po raz pierwszy na Bliskim Wschodzie

Ultra Music Festival po raz pierwszy odbędzie się na Bliskim Wschodzie. Festiwal odbędzie się 4-5 marca 2023 r. w Abu Dhabi.

re2sh

Marka Ultra w ciągu ostatnich 14 lat gościła już w ponad 30 krajach na 6 kontynentach. Festiwale odbywały się już między innymi w Argentynie, Australii, Chinach, Chorwacji i RPA. Wiele państw, mimo wielkich chęci i nadziei, swoich edycji się jednak nie doczekało. Na liście “poszkodowanych” znajduje się chociażby Polska, gdzie Ultra Europe ostatecznie nie doszło do skutku. Swojego debiutu z niecierpliwością wypatrywały też kraje Bliskiego Wschodu. Ostatnie ogłoszenia wskazują jednak na to, że debiut ten nastąpi już w marcu.

Ultra Abu Dhabi

W dniach 4-5 marca marka Ultra Worldwide zawita do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, a konkretnie do Abu Dhabi. Impreza odbędzie się w Eithad Park – największym otwartym obiekcie w regionie, mieszczącym się na wyspie Yas – jednym z najszybciej rozwijających się punkcie wypoczynkowo-rozrywkowym na świecie.

ultra abu dhabi

Jest to drugie podejście do zorganizowania wydarzenia pod marką Ultra w Abu Dhabi. Pierwotnie impreza miała odbyć się na początku marca 2020 roku. Ostatecznie jednak została odwołana z powodu pandemii koronawirusa. Przypomnijmy – wówczas w lineup’ie znajdowali się między innymi Afrojack, Alesso, Eric Prydz, DJ Snake, KSHMR, Major Lazer oraz Zedd.

Więcej szczegółów wkrótce!

Na chwilę obecną – poza datą i miejscem – wiemy, że festiwal składać się będzie z dwóch scen. Na Main Stage mają wystąpić najpopularniejsze gwiazdy EDM. Z kolei RESISTANCES to propozycja dla fanów undergroundowych brzmień.

Bilety na Ultra Abu Dhabi są już dostępne na oficjalnej stronie wydarzenia. Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na ogłoszenia pierwszych artystów, którzy zasilą lineup historycznej dla bliskowschodnich fanów EDM imprezy.

re2sh

Total
27
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?