Untold 2019 – Czołowe postaci EDM spotkały się z młodymi osobami, które wygrały z rakiem

David Guetta, Martin Garrix, Danny Avila i Armin van Buuren znaleźli sporo czasu dla podopiecznych Youth Cancer Europe.

sunrise

Wspieranie osób, które mają kłopoty ze swoim zdrowiem i mają siłę, by z tymi przeciwnościami walczyć, to czyn jak najbardziej chwalebny. Każdy z nas może dodać otuchy osobom, których życie jest utrudnione z powodu choroby. Nie zapominają o tym również ludzie ze świecznika – gwiazdy światowej muzyki klubowej już po raz kolejny podczas Untold Festival spotkały się z podopiecznymi fundacji Youth Cancer Europe.

Podczas tegorocznej edycji ozdrowieńcy mieli okazję spotkać się z czołowymi artystami EDM – a są to Armin van Buuren, Danny Avila, Martin Garrix i David Guetta.

kalendarz

W meet-and-greet uczestniczyła również polska ambasadorka Youth Cancer Europe Magdalena Jaworska, która specjalnie dla Shining Beats opowiedziała o całej akcji.

ultra

Spotkanie z ulubionymi arstystami było dla mnie niesamowitym przeżyciem, tym bardziej, że mogłam z nimi porozmawiać bez pośpiechu. Współpraca między Youth Cancer Europe i organizatorami festiwalu pozwala nam dotrzeć do DJów światowego formatu. Dzięki temu pozyskujemy przyjaciół, a następnie ambasadorów, którzy pomogą nam nagłośnić nasze działania – między innymi wizyty w Parlamencie Europejskim w sprawie “White Papers”. 

Magdalena Jaworska

Warto podkreślić, iż nie jest to pierwszy efekt współpracy między YCE a Untold – takie spotkania z innymi czołowymi artystami EDM miały miejsce już w ubiegłych latach – w ubiegłym roku wzięli w tym przedsięwzięciu wzięli udział Armin van Buuren, Kygo, Danny Avila i Afrojack.

Youth Cancer Europe to międzynarodowa organizacja zajmująca się kształtowaniem europejskiej polityki wobec młodych ludzi chorych onkologicznie oraz ozdrowieńców. We współpracy ze specjalistami ponad setka ekspertów onkologicznych z 31 krajów Europy działa, by ułatwić dostęp do odpowiedniego leczenia, lepszych warunków hospitalizacji oraz opieki psychologicznej. Więcej o organizacji można przeczytać tutaj.

sunrise

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?