UNTOLD 2023 rusza z ogłoszeniami. Do Armina i Imagine Dragons dołącza 11 kolejnych gwiazd

David Guetta, Martin Garrix, Armin van Buuren, Boris Brejcha i Amelie Lens – między innymi oni otwierają lineup UNTOLD 2023.

dolaczdonas

W tym roku organizatorzy festiwalu UNTOLD są pod względem ogłoszeń lineup’owych dość leniwi. Nie ma się jednak co dziwić – wszak bilety na odbywające się w dniach 3-6 sierpnia w Kluż-Napoce sprzedają się tak czy tak. Jak dotąd poznaliśmy zaledwie dwa główne aliasy z lineup’u – są to Armin van Buuren oraz Imagine Dragons. Teraz do tego składu dołączają w końcu kolejne postaci.

Mocny start

UNTOLD od lat udowadnia swoją wysoką formę – i to nie tylko w kontekście klimatu czy samej organizacji, ale także patrząc na lineup, który imponował już od pierwszej edycji. Nie inaczej będzie i tym razem – pierwsza oficjalna faza ogłoszeń lineup’owych tegorocznej edycji składa się praktycznie w pełni z postaci ze światowej topki.

Na pierwszy ogień poszły nazwiska ze sceny głównej oraz z nakierowanej na muzykę house i techno Galaxy Stage. Na tej pierwszej wystąpią Alesso, Armin van Buuren, David Guetta, KSHMR, Martin Garrix, Salvatore Ganacci i goście specjalni – Imagine Dragons. Listę płac tej drugiej otwierają z kolei Amelie Lens, Bedouin, Boris Brejcha, CamelPhat, Dixon i Marco Carola.

To oczywiście dopiero początek ogłoszeń. Przed nami kolejne duże nazwiska na każdą ze scen, w tym także na nieogłoszone jeszcze Fortune Stage z muzyką trance czy Alchemy Stage z szeroko rozumianą muzyką basową.

UNTOLD 2023 – bilety

Włodarze UNTOLD mają na tyle szczęścia, że bilety na ich imprezę sprzedają się nawet bez ogłoszonych artystów. Teraz – po pierwszej fazie lineup’u – zainteresowanie wejściówkami może tylko wzrosnąć. Swój karnet możecie zakupić w polskiej dystrybucji u naszych kumpli z FESTiVALOVE w cenie 710 zł – czyli taniej niż na oficjalnej stronie internetowej festiwalu. Dodatkowo, wykupując pakiet karnet + nocleg, transport + nocleg lub karnet + transport + nocleg, z kodem “SB” oszczędzacie 50 złotych i wspieracie naszą działalność.

dolaczdonas

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?