UNTOLD Dubai już w przyszłym roku. Oto pierwsze nazwiska z lineup’u

W dniach 15-18 lutego 2024 odbędzie się pierwsza edycja festiwalu UNTOLD w Dubaju. Poznaliśmy dziewięć pierwszych gwiazd.

PDC

Rynek bliskowschodni zdaje się być coraz bardziej zachęcający dla organizatorów dużych elektronicznych festiwali. Od kilku lat na miejscu mamy organizowany de facto przez rząd Arabii Saudyjskiej MDL Beast, który już podczas inauguracji imponował lineup’em. W Abu Dhabi swoje miejsce ma lokalna edycja Ultra Music Festival, podczas której w tym roku zagrali między innymi Skrillex oraz Armin van Buuren. Dubaj także ma swój udział w tej ekspansji – swoje Terra Solis ma tam Tomorrowland, zaś pierwszą poza rodzimym krajem edycję – UNTOLD.

UNTOLD rusza do Dubaju

Już jakiś czas temu informowaliśmy was o tym, że rumuńskie wydarzenie planuje ekspansję do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Pierwsza edycja UNTOLD Dubai odbędzie się w dniach 15-18 lutego 2024 roku na terenie tamtejszej wystawy Expo. Debiut ten miał swoją naprawdę imponującą zapowiedź w postaci mającego na swoim koncie dwa rekordy świata seta Armina van Buurena na Burj Khalifie, najwyższym budynku świata.

emuze.me

Nie jest więc zaskakującym to, że najbardziej rozpoznawalna postać trance’u na świecie otwiera lineup UNTOLD Dubai 2024. Na tym nazwisku pula pierwszorzędnych gwiazd inauguracyjnej puli lineup’u się nie kończy. Oprócz Holendra, za deckami zameldują się także Hardwell, Paul Kalkbrenner, Timmy Trumpet, Major Lazer Soundsystem oraz Don Diablo. Na dubajskiej edycji UNTOLD nie może zabraknąć także reprezentantów innych gatunków. O poziomie tej części lineup’u stanowią na ten moment Ellie Goulding, Bebe Rexha i G-Eazy.

Są już bilety

Na UNTOLD Dubai 2024 są już dostępne bilety. Obecnie czterodniowy karnet kosztuje 700 dirhamów, czyli niecałe 800 zł. Na stronie internetowej festiwalu znajdziecie także opcje “wielopaków” biletów, wejściówek VIP oraz zestawów z transportem i noclegiem. Warto sprawdzić także opcje noclegowe zapewniane przez Huberta Pleskota i jego firmę Podróże z Hubertem. Więcej szczegółów w tym temacie znajdziecie pod tym linkiem.

PDC

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?