Diplo i Valentino Khan… na house’owo. Sprawdź ich najnowszy wspólny singiel!

Amerykański producent, który zadebiutuje w tym roku na Sunrise Festival w kołobrzeskim Podczelu tym razem podjął się współpracy z 1/2 Major Lazer…

kalendarz

Jeśli kręcą was mocniejsze brzmienia muzyki elektronicznej, na pewno będziecie znali takie hity, jak “Deep Down Low”, “Pump” czy “Lick It”. Za każdym z nich stoi Valentino Khan, artysta wyróżniający się oryginalnym i nietypowym stylem – i, co warto zaznaczyć, nie jest tutaj mowa tylko o muzyce! Amerykański producent, który zadebiutuje w tym roku na Sunrise Festival w kołobrzeskim Podczelu tym razem podjął się współpracy z 1/2 Major Lazer, czyli po prostu z Diplo.

“JustYourSoul”, bo tak zwie się owoc amerykańskiej współpracy to produkcja zupełnie inna od tych, które panowie mieli w zwyczaju wydawać. Utwór to czterominutowa dawka brzmień tech house, będąca czymś, czego nikt się nie spodziewał ani nie oczekiwał.

kalendarz

Zdania co do utworu są bardzo podzielone. Niektórzy twierdzą że jest to “nijaki” utwór, inni zaś prawią komplementy – naszym zdaniem jak najbardziej słusznie, wszak house’owy vibe zawsze w cenie!

ultra

Singiel “JustYourSoul” jako drugi z kolei, po ciepło przyjętym specyficznym “Pony” zapowiada EPkę Khana noszącą tytuł “House Party”. Wydawnictwo ma ujrzeć światło dzienne już 9 sierpnia i jego zawartość z pewnością będzie integralną częścią pierwszego polskiego występu Amerykanina – a ten już w najbliższą niedzielę na lotnisku w Podczelu w ramach Sunrise Festival 2019!

kalendarz

kalendarz

Total
6
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?