Vintage Culture już w te wakacje wystąpi po raz pierwszy w Polsce!

Fani house’u długo musieli czekać na jego pierwszy występ w Polsce. Tego lata się doczekają – Vintage Culture zagra na Sunrise Festival 2023.

sunrise

Przywykliśmy już nieco do tego, że duże odkrycia sceny muzycznej pojawiają się w naszym kraju z pewnym opóźnieniem. Nie powinno to nikogo dziwić – wszak Polska, szczególnie patrząc na muzykę elektroniczną, nie należy do najważniejszych światowych rynków. Na szczęście nie oznacza to, że ważne postaci omijają nasze kluby, sale koncertowe czy festiwale szerokim łukiem. W każdym sezonie możemy bowiem liczyć na naprawdę solidne bookingi. W kontekście tanecznej elektroniki niemały udział ma co roku Sunrise Festival, który w ubiegłym roku ściągnął do Kołobrzegu takie gwiazdy, jak David Guetta, Alesso, Carl Cox, Eric Prydz czy Paul Kalkbrenner.

Nie inaczej będzie i w tym roku – co pokazują pierwsze ogłoszenia, które ruszyły już ostatniego dnia lutego. Wtedy właśnie skład otworzył trance’owy duet Aly & Fila, który w ramach swojego labelu Future Sound Of Egypt przejmie 21 lipca Blue Stage.

kalendarz

Vintage Culture na Sunrise Festival 2023

Nie samym trance’m jednak kołobrzeska impreza żyje, mimo iż wielu właśnie tego by sobie życzyło. Dlatego też – jak co roku – możemy oczekiwać naprawdę różnorodnego lineup’u, czego dowodem jest potwierdzenie zabookowania Vintage Culture.

kalendarz

Brazylijskie odkrycie muzyki house ostatnich lat zyskuje coraz większe uznanie swoimi oryginalnymi singlami oraz remiksami. 29-latek ma na swoim koncie collaby z takimi postaciami, jak Tiesto, James Hype czy MEDUZA. Samo to już udowadnia, z jakiej klasy zawodnikiem mamy do czynienia. Swoje dokłada także fakt, że Lukas – bo tak ma na imię Vintage Culture – ma już na swoim koncie występy na mainstage’ach wielu dużych festiwali. W tym roku zobaczymy go na głównych scenach między innymi Tomorrowland i Ultra Music Festival. Do tego grona dołącza Sunrise Festival – Brazylijczyk zaliczy swój debiut w naszym kraju w niedzielę 23 lipca na Red Stage.

To dopiero początek

Na ten moment włodarze Sunrise Festival 2023 ogłosili 8 nazwisk – tym samym jeszcze naprawdę wiele przed nami. I mowa tu nie tylko o lineup’owych informacjach – już dziś o 18:00 na stronie sunrisefestival.pl startuje sprzedaż biletów.

sunrise

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?