kontakt

Po wydaniu debiutanckiej EPki dla Anjunadeep, Sylwia Kubicka, czyli VONDA7 powraca do własnej wytwórni z nowym singlem, do którego remiksy wykonali naprawdę znani i lubiani twórcy. Czym zaskoczy Was “Arrivals”?


VONDA7 swoją lutową EP-ką dla Anjunadeep dała nam sporo uciechy (o czym pisaliśmy w osobnym tekście). Tym razem Sylwia powraca z nowym materiałem do założonej przez siebie wytwórni – art | werk.

“Arrivals” to jednocześnie pierwsza w tym roku oraz pierwsza po wydaniu albumu “Let Go” produkcja Polki dla jej labelu. Jeżeli polubiliście materiał dla Anjunadeep (w tym polskojęzyczne “Lepiej Mi”), oryginał na pewno przypadnie Wam do gustu – łagodna, choć niepozbawiona dynamiki kompozycji, z pięknymi wstawkami wokalnymi Sylwii. Nietrudno zakochać się w tym tracku od pierwszego odsłuchu – czego autor tego tekstu jest dobitnym przykładem. Podobne emocje musiał przeżyć Eelke Klejin, który zagrał pierwowzór w swojej audycji “DAYS like NIGHTS Radio”.

Warto dodać, że na singlu odnajdziecie jeszcze dwa remiksy i to od naprawdę wielkich nazwisk house’owego świata. Pierwszy z nich wykonał Artche – brytyjski producent i wokalista, znany między innymi z wydań dla Pryda Presents czy This Never Happened, współpracujący z Sashą, Franky’m Wahem i Julianem Wassermannem. Nieco żywsza interpretacja bardzo spodobała się Above & Beyond (headlinerom kwietniowego Anjunabeats Europe w Gliwicach), którzy już dwukrotnie supportowali ten remiks w swoim “Group Therapy”.

Drugim artystą, który dostał szansę na stworzenie swojej wersji kawałka Sylwii, jest południowoafrykański muzyk Cornelius SA, działający od ponad dekady, między innymi dla Armada Music, Anjunadeep czy nawet mau5trap. Jego remiks mocniej odbiega od pierwowzoru, choć nie można odmówić mu energii zaklętej w syntezatorowej harmonii dźwięków. W swoim radiowym show zagrał go duet Sultan + Shepard.

kontakt