Wyników DJ Mag TOP 100 DJs 2022 nie poznamy na Amsterdam Dance Event. Jest nowy termin

Po raz pierwszy od lat wyniki DJ Mag Top 100 DJs zostaną ogłoszone poza Amsterdam Dance Event. Oto szczegóły!

sunrise

Ranking magazynu DJ Mag TOP 100 DJs jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych zestawień w świecie muzyki elektronicznej. Mimo tego, że wiele osób uważa, że zabawa ta nie interesuje już nikogo, co roku coraz więcej osób oddaje głosy na swoich ulubionych artystów. W tym roku głosowanie już się zakończyło – wciąż czekamy na podanie oficjalnych wyników. Te – wbrew pierwotnym oczekiwaniom – nie zostaną ogłoszone podczas Amsterdam Music Festival, tylko podczas specjalnej transmisji.

Tym razem po ADE

Wyniki głosowania w ostatnim czasie DJ Mag ogłaszał podczas trwającego w Holandii Amsterdam Dance Event oraz Amsterdam Music Festival. W tym roku to się zmieni – tym samym najpopularniejszego DJ na świecie poznamy w czwartek 27 października. To właśnie wtedy o godzinie 18 czasu polskiego rozpocznie się specjalna transmisja, podczas której poznamy zwycięzcę. Główne show odbędzie się na Ibizie, ale nie zabraknie występów 6 nagrodzonych DJ’ów z 6 różnych kontynentów. Usłyszymy zatem numer całego rankingu, numer 1 wśród artystów techno czy numer 1 w Ameryce Łacińskiej czy Azji. Wystąpią też zdobywcy nagród Future Star i Lifetime Achievement.

kalendarz

Po dekadzie niesamowitych wydarzeń podczas ADE, we współpracy z naszymi partnerami ALDA, w tym roku będziemy świętować 100 najlepszych DJów w ramach programu telewizyjnego. Dokonaliśmy zmiany, abyśmy mogli uczcić większą liczbę DJów, którzy są częścią 100 najlepszych DJów na całym świecie, jednocześnie nadal odzwierciedlając globalny charakter głosujących. Pozwala nam to w pełni skupić się na naszym partnerze charytatywnym UNICEF i upewnić się, że ranking 100 najlepszych DJów odzwierciedla wartości DJ Mag.

Martin Carvell, dyrektor zarządzający DJ Mag

Pierwsze wyniki wcześniej niż zwykle

Choć transmisja zacznie się o 18:00, to pierwsze ogłoszenia rankingu zaczną się już szybciej. Tradycyjnie na Instagramie i Twiterze już od godziny 16 będą pojawiać się kolejno miejsca od 100 aż do godzinie 20, bo wtedy poznamy numer 1 rankingu DJ Mag TOP 100 DJs. Kto nim zostanie? Przekonamy się już 27 października. Tradycyjnie wyniki na żywo będzie można śledzić na naszej stronie.

ultra

kalendarz

Total
15
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?