Euforia Festival 2021 – Znamy pełny skład artystów!

Sander van Doorn, Kryder, Indecent Noise oraz Kyau & Albert – to oni dopełniają lineup Euforia Festival 2021.

sunrise

W Polsce sezon festiwalowy zaczął się już jakiś czas temu, ale to dopiero w sierpniu mamy prawdziwy wysyp eventów. Już w ten weekend odbędą się takie wydarzenia, jak Heartbeat Festival czy Made In Poland Festival. Również przyszły weekend pod tym względem jest bogaty, gdyż możemy się wybrać chociażby na FEST Festival czy Euforia Festival. To drugie wydarzenie właśnie ogłosiło pełen lineup na ten rok.

Plejada gwiazd

Pierwszymi ogłoszonymi artystami, którzy wystąpią na plaży w Boszkowie byli Neelix oraz Arty. Kolejną postacią, która dołączyła do zestawienia był Sander van Doorn. Nie będzie to jednak byle jaki set – Holender zagra bowiem classic set’a. O house’owe brzmienia zadba Kryder, który – podobnie jak Sander – był przewidziany w lineupie na 2020 rok. Teraz obaj zostali “przebukowani” na tegoroczną edycję i zagrają swoje sety na Euforia Festival.

kalendarz

Ostatnimi ogłoszeniami są trance’owe aliasy. Pierwszym z nich jest nasz rodzimy artysta Indecent Noise, a skład domyka niemiecki duet Kyau & Albert.

kalendarz

Pełny lineup Euforia Festival 2021 wygląda następująco:

Arty
Indecent Noise
Kryder
Kyau & Albert
Neelix
Sander van Doorn (classic set)

sunrise

Bilety w sprzedaży

Tegoroczna edycja Euforia Festival odbędzie się 14 sierpnia na plaży w Boszkowie. Cały czas są dostępne wejściówki na to wydarzenie. Obecnie w sprzedaży są bilety z 2 puli, warte 129 zł. Te można zakupić tutaj. Można też wykorzystać bilety z Euforia Festival 2020 lub Tranceformations 2021. W tym drugim przypadku trzeba jednak zgłosić się do organizatora, by wymienić bilet z prawidłowym kodem kreskowym.


foto: Gromysz

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
3
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?