Znamy pierwsze gwiazdy UNTOLD 2024. Będzie polski wyjazd, na który możecie pojechać taniej

Od dwóch nazwisk UNTOLD 2024 otwiera swoje lineup’owe wydarzenia. W międzyczasie ruszyła także oficjalna polska sprzedaż biletów.

kalendarz

W ciągu zaledwie kilku lat rumuńska Kluż-Napoka stała się dość modnym kierunkiem festiwalowym dla polskich fanów tanecznej elektroniki. Odbywający się od 2015 roku UNTOLD w ekspresowym tempie stał się jednym z większych wydarzeń w naszej części Europy. Przed nami 9. edycja, która odbędzie się w dniach 8-11 sierpnia 2024 roku. Rozdział 9. tej historii ruszył znacznie wcześniej niż ten tegoroczny – już teraz bowiem znamy pierwszych headlinerów tej imprezy. Ruszyła także polska sprzedaż biletów. Szczegóły najświeższych informacji dotyczących UNTOLD 2024 znajdziecie poniżej!

UNTOLD 2024 – pierwsze nazwiska z lineup’u

Zacznijmy od pierwszych gwiazd przyszłorocznego lineup’u. Poznaliśmy je znacznie wcześniej niż przy kampanii dotyczącej ubiegłej edycji, bo już w grudniu. Pierwszą z nich – reprezentującą scenę popową – jest Sam Smith

kalendarz

…zaś drugą, która będzie gratką dla fanów EDMu, jest Swedish House Mafia.

kalendarz

Rumuńscy organizatorzy zaczynają więc z wysokiego “C”, choć sporo osób zdążyło już wcześniej kupić wejściówki w ciemno. Teraz okazuje się, że inwestycja ta była trafna.

Wciąż jest tanio

Jeśli z kolei ktoś w dalszym ciągu zastanawia się nad obraniem kierunku na Rumunię na początku sierpnia przyszłego roku, to być może zachęcą go w dalszym ciągu korzystne ceny biletów. UNTOLD w dalszym ciągu jest wydarzeniem dość przystępnym dla festiwalowego portfela. Obecnie w sprzedaży na oficjalnej stronie organizatora jest czterodniowy karnet w cenie 155,68 euro (około 670 złotych).

sunrise

Co, jeśli komuś nadal za drogo? W takiej sytuacji z pomocą przychodzi oficjalny polski sprzedawca biletów na UNTOLD 2024, zaprzyjaźniona firma FESTiVALOVE. W ich ofercie jest karnet w cenie zaledwie 609 zł, czyli aż o 100 zł taniej niż przy edycji 2023. Płatność można rozłożyć w czasie i w efekcie 50% ceny zapłacić w momencie zamówienia, a drugie 50% – po 60 dniach.

To nie wszystko. Do biletu można dołożyć także opcje transportu z Polski na imprezę i z powrotem oraz noclegu. Ceny prezentują się następująco:

  • karnet UNTOLD 2024 – 609 zł
  • karnet UNTOLD 2024 + transport z Polski na UNTOLD 2023 i z powrotem – 1338 zł
  • karnet UNTOLD 2024 + nocleg w Kluż-Napoce – 2499 zł
  • transport z Polski na UNTOLD 2024 i z powrotem + nocleg w Kluż-Napoce – 2399 zł
  • pakiet karnet + transport + nocleg – 2999 zł
  • transport z Polski na UNTOLD 2023 i z powrotem – 739 zł

Macie lepiej

Przy kupnie pełnej opcji (karnet + transport + nocleg), możecie – jako czytelnicy Shining Beats – skorzystać ze specjalnego kodu rabatowego. Wystarczy, że przy zamówieniu wpiszecie kod “SB“, a całkowity koszt będzie mniejszy o 50 zł.

kalendarz

kalendarz

W 2024 roku spodziewamy się większego zainteresowania tematem UNTOLD, dlatego też warto rozeznać się w temacie jak najszybciej. Zamówienia możecie składać na stronie internetowej FESTiVALOVE. Pamiętajcie o korzystaniu z naszego kodu rabatowego – nie dość, że sami pojedziecie na festiwal w lepszej cenie, to przy okazji wesprzecie naszą działalność! Z góry dziękujemy!

kalendarz

sunrise

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?