Blinders, Guy Arthur i LOUD ABOUT US zagrają w Wielkanoc na wirtualnym festiwalu 1001tracklists

Sławna w świecie EDM baza tracklist planuje na wielkanocny weekend wirtualny festiwal. Wśród 40 zaangażowanych artystów są trzy polskie aliasy.

kalendarz

Ostatnie tygodnie są ciężkie dla całego świata – wszak koronawirus ma bardzo duży wpływ na nasze codzienne życie. Idzie za tym także paraliż na scenie eventowej – w poprzednich tygodniach byliśmy zasypywani informacjami o kolejnych odwołanych imprezach. W przyrodzie nie może być jednak próżni – dlatego od jakiegoś czasu organizowane są wszelkiego rodzaju wirtualne festiwale, mające na celu zapewnienie fanom rozrywki i zachęcenie ich do pozostania w domu.

Trzydniowe święto

Swoje wirtualne imprezy organizowały już między innymi STMPD RCRDS, Ultra Music Festival czy Defected Records. Tym śladem poszedł też portal 1001tracklists, który praktycznie codziennie organizuje livestreamy z serii “Stay At Home Sessions“. Najbliższy weekend będzie stał pod znakiem znacznego rozszerzenia formuły – bowiem sławna baza tracklist planuje trzydniowy wirtualny festiwal.

kalendarz

W dniach 10-12 kwietnia będziemy mogli ujrzeć 40 setów w tym dwa wyjątkowe występy B2B. Swoją muzykę zaprezentują chociażby Shapov, Sunnery James & Ryan Marciano, MORTEN czy Firebeatz, którzy ostatnio udzielili nam ekskluzywnego wywiadu.

ultra

Polacy w lineupie

W bogatym zestawieniu artystów, którzy w przyszły weekend zagoszczą na wirtualnym festiwalu, znalazło się również miejsce dla Polskich artystów. Za deckami zjawi się Blinders, a także LOUD ABOUT US! i Guy Arthur w formule b2b.

Transmisja na Facebooku i Twitch’u

Świąteczny weekend będzie można więc spędzić w wyjątkowej oprawie. Z pewnością możemy spodziewać się ciekawych atrakcji i muzycznych nowości. Transmisja z tego wyjątkowego maratonu odbędzie się na portalach Facebook oraz Twitch, gdzie portal też posiada swój profil. Już teraz zacieramy ręce.

kalendarz

Oglądaj 1001Tracklists LIVE: Stay At Home Sessions with Offaiah od użytkownika 1001Tracklists na www.twitch.tv

foto: Gustav

kalendarz

ultra

kalendarz

Total
39
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?