Amsterdam Dance Event 2019 – Znamy już prawie pełen program eventu!

San Holo, Sam Feldt, Maya Jane Coles oraz Peggy Gou – to najmocniejsze postaci drugiej transzy lineupu tegorocznego ADE. Jest na co czekać!

kalendarz

Październik to miesiąc, w którym oczy całego środowiska skupionego wokół EDMu zwracają się w stronę Amsterdamu, gdzie w tym roku po raz dwudziesty czwarty odbędzie się Amsterdam Dance Event. Najszybciej rozwijający się festiwal według DJ Mag (zaraz przed Electronic Daisy Carnival) składa się nie tylko z typowo imprezowych propozycji – coś dla siebie znajdą tam również producenci chcący się doszkolić za sprawą licznych masterclassów, zaś osoby zainteresowane biznesowymi aspektami branży wyciągną wiele interesujących wniosków z seminariów i paneli dyskusyjnych.

Innymi słowy – mamy do czynienia z najbardziej rozmaitym program festiwalowym i konferencyjnym związany z muzyką elektroniczną na świecie

emuze.me

Tak jest co rok – a czego konkretnie można się spodziewać w dniach 16-20 października w stolicy Holandii? Na to pytanie znajdziemy odpowiedź w programie ADE, który jest coraz szerszy. Poznaliśmy bowiem drugą transzę artystów, którzy na ADE się pojawią. Na czele najnowszego ogłoszenia między innymi: San Holo, Sam Feldt, Maya Jane Coles oraz Peggy Gou.

Organizatorzy zauważyli również rosnące zainteresowanie popularną konferencją Sound Lab. Spory ruch jest również wokół pozostałych aktywności organizowanych w tym czasie w Amsterdamie – o skali popularności niech świadczy chociażby fakt, iż już teraz organizatorzy spodziewają się około 400 tysięcy gości z ponad 100 krajów świata.

ultra

Swoje imprezy w ramach ADE organizują między innymi:
W&W,
Revealed Recordings,
Martin Garrix,
Third Party,
Hexagon (na czele z Don Diablo),
Mesto,
Matisse & Sadko,
Tchami x Malaa,
Matt Nash,
Lucas & Steve,
Musical Freedom (podczas ADE label ten będzie świętował dziesiąte urodziny),
Protocol Recordings (na czele z Nicky’m Romero),
Sander van Doorn (na ADE przewidziane są obchody 15. urodzin Identity – cotygodniowego radio show Holendra),
Mixmash Records,
Mike Williams,
Future House Music,
Defected
– oraz Heldeep Records.

Sporo, prawda? A to jedynie garść wszystkich eventów, które będą na nas czekać podczas Amsterdam Dance Event. Czekać na fanó dobrych muzycznych wrażeń będą również osobliwe miejscówki – wśród nich… dworzec kolejowy – o serii tam organizowanych imprez przeczytać możecie tutaj.

Pełny program tegorocznej edycji zostanie ogłoszony w nadchodzących tygodniach – wtedy też na naszych łamach pojawi się przewodnik po najciekawszych w opinii naszej redakcji miejscach i imprezach, które warto odwiedzić przy okazji wyjazdu na ADE. Na ten moment jednak odsyłamy do zbioru dotychczas ogłoszonych wydarzeń – a ten znajdziecie pod tym linkiem.

emuze.me

kalendarz

Total
8
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?