Polsko-szwedzka załoga z niezłym „kwasem”. Mają support Timmy’ego Trumpeta i R3HAB’a!

Wspólna produkcja dwóch Polaków i Szweda zawitała do pierwszej setki 1001tracklists oraz setów naprawdę uznanych muzyków!

sunrise

Polscy producenci często prezentują mocny poziom swoich prac, co nie umyka zagranicznym wytwórniom oraz DJom z najwyższej światowej półki. Przykładów tego typu nie brak, a jednym z ostatnich jest to, co dowieźli Adrena Line i Michael Chodo wraz ze szwedzkim twórcą, M.J.E. – „A.C.I.D.”.

Specjalizacja – remiksy

Nie tak dawno, na swoim prywatnym facebookowym profilu, Bartek Moździanowski aka Adrena Line, wspominał swój pierwszy support od Tiësto. 12 lat temu Holender zagrał w audycji „Club Life” mashup łączący utwory Paula Kalkbrennera i La Fuente – „Sky And Sand” i “Bang Bang”.

kalendarz

W tym radiowym show pojawił się jeszcze nieraz, między innymi z (ostatecznie nieoficjalnymi) remiksami oraz mashupami utworów Tijsa. Wśród odświeżonych kawałków były takie, jak „Lethal Industry”, „Adagio For Strings” czy „Acordeão” (który stworzył ze zmarłym prawie rok temu South Blastem).

kalendarz

Bartek może pochwalić się już wieloma supportami od twórców z najwyższej półki. Przy okazji premiery jego kolejnego singla do tej listy dołączają kolejne uznane nazwiska. A to wszystko we współpracy ze swoim rodakiem, Michałem Chodowcem oraz Szwedem, Jimmy’m Erikssonem.

Z Michałem (Michael Chodo) oraz M.J.E (Jimmy) poznaliśmy się kilka lat temu, wymieniając się promówkami naszych utworów. W którymś momencie wpadliśmy na pomysł, aby zrobić swój pierwszy collab, zatytułowany “Chicago Downtown”, który zaowocował wydaniem w labelu MOTi’ego – ZERO COOL.

Adrena Line

Widząc dobre wyniki naszego utworu, (zajął 20. miejsce w “Top Bass House Tracks” na 1001tracklists pod względem sporej ilości supportów), postanowiliśmy zrobić kolejny track o nazwie “The Underground”, tym razem łącząc siły z Patrykiem Szyjką (Shyia), który został wydany w 2-Dutch Records, wytwórni Marcela Woodsa.

Adrena Line

„A.C.I.D.” mogło być… oficjalnym remiksem dla Rank 1!

Około rok temu odezwał się na mojego maila właściciel wytwórni Be Yourself z zapytaniem, czy byłbym zainteresowany zremiksować klasyk Rank 1 – “Beats At Rank-1 Dotcom”. Oczywiście zgodziłem się, a następnie otrzymaną propozycję przedstawiłem Michałowi i Jimmy’emu. Niestety, finalny efekt nie spodobał się twórcom oryginału, a co za tym idzie naszą pracę przerobiliśmy na autorski singiel, gdzie utwór ma wyłącznie nasz aranż oraz dźwięki. Jak widać nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, gdyż finalnie podpisaliśmy umowę z Actuation (wytwórnią, która w przeszłości wydawała numery między innymi Guya Arthura, Sikdope’a czy EMDI’ego – przyp. red.), z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.

Adrena Line

Singiel chłopaków nie przeszedł bez echa. “A.C.I.D.” trafił do głównej setki listy Top Newcomer (wyłącznie z utworami do 21 dni od oficjalnego wydania) na platformie 1001tracklists, w pewnym momencie zajmując nawet 33. miejsce. Zmieścił się też w głównym zestawieniu tego portalu – w chwili pisania artykułu na Top Overall Chart jest na 70. miejscu. Ponadto, kawałek zgarnął wiele radiowych supportów, między innymi od R3HAB’a (CYB3RPVNK Radio), Timmy’ego Trumpeta (SINPHONY Radio), DJs From Mars (Alien Selection) czy twórcy znanego trance’owego utworu „Skyfire”, Shoguna (Neo Tokyo Radio Show).

Czy ten mainstage’owy twór jest warty dodania do Waszych playlist? Odpowiedź pozostawiamy każdemu z osobna, dodając odsłuch do wspomnianej produkcji.

sunrise

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?