Alan Walker powraca do Polski – zagra na Fest Festival 2019!

Twórca wielu radiowych hitów będzie celebrował swoje 22. urodziny występem na Fest Festival. Oprócz Norwega zagrają też m.in. Disclosure i Lost Frequencies!

sunrise

Końcówka wakacji na południu Polski będzie dla fanów muzyki elektronicznej bardzo interesująca. Jakiś czas temu pisaliśmy o planowanych przez Energylandię EDMowych imprezach, które mają się odbyć w przedostatni weekend sierpnia. Nie mamy jeszcze oficjalnych informacji na temat artystów, którzy wystąpią w wesołym miasteczku – dlatego osoby zainteresowane tanecznymi doznaniami, które przy okazji nie boją się poszerzania muzycznych horyzontów, mogą szukać alternatyw. Jedna z nich nie znajduje się tak daleko od Zatoru.

Mowa tu o pierwszej edycji imprezy pod nazwą Fest Festival. Wydarzenie, organizowane przez odpowiedzialną m.in. za warszawski klub Smolna agencję Follow The Step, będzie odbywać się w dniach 23 i 24 sierpnia w położonym w Chorzowie Parku Śląskim.

kalendarz

Lineup imponuje – na sześciu scenach wystąpi szereg polskich i zagranicznych artystów – oprócz takich nazwisk, jak Wu-Tang Clan, Sokół, Róisin Murphy czy całej ekipy Albo inaczej 2, pojawią się także reprezentanci tanecznej sceny – między innymi Disclosure i Lost Frequencies. Teraz do tego grona dołącza Alan Walker, który zagra podczas pierwszego dnia imprezy.

kalendarz

Dwudziestojednolatek jest postacią, o której w ostatnich latach było mówione naprawdę wiele. Wzięło się to nie bez przyczyny – Norwega można swobodnie nazwać fabryką hitów, bo praktycznie każda jego propozycja muzyczna staje się międzynarodowym przebojem. Znany głównie z radiowych szlagierów DJ i producent potrafi jednak pokazać pazur – i właśnie na to możemy liczyć podczas wyjątkowego, bo zbiegającego się z odbywającymi się nastrpnego dniadwudziestymi drugimi urodzinami twórcy “Faded” i “Diamond Heart” występu na Fest Festival.

Oprócz Norwega, do lineupu dołączają Jaden Smith, Metronomy, Rejjie Snow, Lion Babe, Sevdaliza i Christian Löffler.

sunrise

Co ważne – dla entuzjastów tanecznego grania jest jeszcze kilka ciekawych opcji:
Krąg Taneczny (za scenę odpowiada klub Smolna, wystąpią m.in. Catz n Dogz, Kolektiv Turmstrasse i Reinier Zonneveld)
Astral (pod przewodnictwem Goadupa Festival, wystąpią m.in. Logic Bomb, Sandman i Ticon)
Raban (we współpracy z kolektywem 175BPM, wystąpią m.in. Camo & Krooked, Netsky, Rene Lavice, Gydra oraz Telekinesis i MC Nuklear)

To jeszcze nie koniec ogłoszeń – kolejnych artystów poznamy już wkrótce. Mamy nadzieję na jeszcze większą dawkę klubowych nazwisk, na których – co nie powinno dziwić nikogo – zależy nam najmocniej.

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie na stronie festiwalu, natomiast bilety w cenie od 149 zł znajdziecie także w bileteriach Empik – bilety, Going, ebilet.pl, Eventim.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn i MediaMarkt.

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
20
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?