Kolejni artyści potwierdzeni na ADE 2022. Czołówka sceny powraca do Amsterdamu!

ADE 2022 zapowiada się jako naprawdę solidny powrót do formuły z imprezami do białego rana. Poznaliśmy drugą fazę lineup’u.

reklamujsie

Ostatni raz w docelowej formie Amsterdam Dance Event odbyło się w 2019 roku. Edycja 2020 nie doszła do skutku, zaś ta ubiegłoroczna była ograniczona restrykcjami – imprezy mogły więc trwać do północy. W tym roku najprawdopodobniej nic nie stanie na przeszkodzie ku temu, aby holenderskie święto muzyki klubowej odbyło się jak za dawnych czasów. Nadchodząca edycja ADE planowana jest na dni od 19 do 23 października. Wydarzenie zapowiada się na naprawdę obfite w występy gwiazd pierwszego rzędu, niezależnie od nurtu muzycznego.

Duże imprezy w stolicy Holandii

Już jakiś czas temu pisaliśmy o pierwszych nazwiskach, których udział został potwierdzony. W międzyczasie ogłoszony został pełny lineup Amsterdam Music Festival. To podczas ten imprezy poznamy zwycięzcę rankingu DJ Mag Top 100 DJs. Dodatkowo napłynęły dobre wieści dla fanów techno. Ogłoszono bowiem aż 9 imprez pod marką Awakenings z plejadą gwiazd undergroundu w składzie. Natomiast teraz, na nieco ponad 1,5 miesiąca do imprezy, organizatorzy ADE zaprezentowali oficjalną, drugą fazę lineup’u.

Drugi rzut ogłoszeń zainteresuje przede wszystkim entuzjastów techno, ale słuchacze innych nurtów także dostaną coś dla siebie. Na pierwszy plan wybijają się tutaj takie nazwiska, jak Adam Beyer, Amelie Lens, Armin van Buuren, Boris Brejcha, Charlotte de Witte, Eric Prydz, Headhunterz, Reinier Zonneveld i Tiesto. Pełną listę ogłoszonych przez włodarzy ADE artystów w drugiej fali lineup’u znajdziecie pod tym linkiem.

reklamujsie

Total
55
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?