Amsterdam Music Festival obchodzi 10. urodziny. Oto lineup jubileuszowej imprezy

Amsterdam Music Festival wraca po 2 latach pandemicznej przerwy. W ostatnich dniach poznaliśmy lineup jubileuszowej edycji imprezy.

sunrise

Przed paroma miesiącami zdradzaliśmy pierwsze szczegóły Amsterdam Dance Event. Już wtedy poznaliśmy pierwsze informacje dotyczące Amsterdam Music Festival, jednego z czołowych punktów w harmonogramie ADE. Impreza ma powody do świętowania (ot, ontologiczny paradoks), albowiem w tym roku obchodzi swoje 10-lecie. W ostatnim czasie poznaliśmy pełen line-up tegorocznego, jubileuszowego festiwalu!

Znamy line-up

Amsterdam Music Festival został ogłoszony przed paroma miesiącami, przy okazji ogłoszenia ADE. Już wtedy organizatorzy zdradzili, że na imprezie zagrają między innymi Afrojack, Armin van Buuren, Tiesto oraz David Guetta. Jednakże dopiero w ostatnich dniach poznaliśmy pełen line-up, który poniżej zamieszczamy. Warto zauważyć, że praktycznie nie różni się on od planowanego zeszłorocznego. Gwoli przypomnienia – AMF 2021 z powodu pandemii nie odbyło się.

kalendarz

Amsterdam Music Festival 2022 – lineup

Armin van Buuren 
Brennan Heart 
Kapuchon (ekskluzywny warm-up set) 
Martin Garrix
Tiësto
Timmy Trumpet
Topic
II=I Afrojack b2b Nicky Romero

kalendarz

AMF odbędzie się 22 października 2022 r. w godzinach 21:30-06:00 tradycyjnie na Johan Cruijff Arena. Imprezę poprowadzi MC Zawdi. Bilety można kupić na oficjalnej stronie festiwalu. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że bilety zakupione na edycję 2021 zachowują ważność w nowym terminie.

To już 10 lat Amsterdam Music Festival

AMF w tym roku będzie obchodzić swoje 10. urodziny.

sunrise

Trudno sobie wyobrazić, że robimy to już od tak dawna. Wiele się zmieniło od pierwszej edycji w 2012 roku. Ostatnie lata były trudne, ale dzięki AMF udało nam się utrzymać bardzo pozytywny rozmach i jesteśmy niezmiernie podekscytowani, mogąc świętować naszą dziesiątą rocznicę z kolejnym impetem. Możliwość zobaczenia tych legendarnych artystów i ponowne zjednoczenie tak wielu podobnie myślących ludzi z całego świata pod naszym dachem to powody, dla których jesteśmy w tym biznesie.

Allan Hardenberg, CEO i współzałożyciel ALDA

Gwoli wyjaśnienia, ALDA to holenderska firma eventowa produkująca, rozwijająca i promująca międzynarodowe festiwale i koncepty rave ma całym świecie. ALDA produkuje festiwale halowe i plenerowe, pokazy stadionowe i trasy koncertowe, w tym m.in. AMF i A State of Trance (ASOT).

Warto jednak zaznaczyć, że jubileusz to nie jest jedyny powód do świętowania, bowiem impreza zalicza powrót po 2 latach pandemicznej przerwy. Podczas festiwalu, zgodnie z tradycją, poznamy tegorocznych zwycięzców plebiscytu Top 100 DJs, organizowanego przez magazyn DJ Mag. Czujne oko zapewne zauważy, że w line-upie znaleźli się DJe, którzy w ostatnich latach zajmowali wysokie pozycje w rankingu. Nietrudno jednak zauważyć, że brakuje zapowiadanego wcześniej dwukrotnego zdobywcy tytułu najlepszego DJa – Davida Guetty. A szkoda – bo tylko jego brakuje, by powtórzyć ten legendarny set z Tomorrowland 2013.

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?