Znamy pierwszych panelistów Amsterdam Dance Event 2024. Wśród nich Martin Garrix i Timbaland

ADE powoli odkrywa karty przed tegoroczną edycją. W ostatnim czasie poznaliśmy pierwszych uczestników paneli dyskusyjnych.

kalendarz

W Polsce jeszcze dobrze nie rozpoczęła się wiosna, a organizatorzy Amsterdam Dance Event już dają powody, by pomyśleć o jesieni. W ostatnim czasie poznaliśmy bowiem pierwsze nazwiska, które wystąpią w dniach 16-20 października w stolicy Holandii – zarówno w roli spikerów, jak i DJ-ów. Wśród nich znaleźli się między innymi Martin Garrix i Timbaland.

Wyjątkowi eksperci ADE Pro

Amsterdam Dance Event działa na dwóch płaszczyznach. W ciągu dnia adepci produkcji muzycznej mają okazję zdobyć cenną wiedzę od swoich mistrzów. W tym roku jednym z nich będzie Martin Garrix. Organizatorzy uśmiechnęli się jednak także to beatmakerów, bowiem Holendrowi towarzyszył będzie Timbaland. Amerykanin przed dwudziestoma laty między innymi wraz z Nelly Furtado i Justinem Timberlakem tworzył światową scenę pop, a dziś intensywnie działa w środowisku hip-hopowym.

kalendarz

Ciekawym gościem jest także Gracje Ladoja – inicjatorka festiwalu Our Homecoming, który odbywa się w Lagos. Jej wystąpienie ma rzucić światło między innymi na nigeryjską scenę kulturalną i klubową oraz możliwości dla afrykańskich artystów na światowym rynku muzyczny. Podczas ADE Pro jubileusz 25-lecia obchodzić będzie londyński klub fabric. Z tej okazji, weteran DJingu Laurent Garnier zaprezentuje serię specjalnych miksów, które mają odzwierciedlić muzyczną spuściznę klubu i zaprezentują historię nocnego życia Londynu.

ultra

Pierwsze informacje o AMF

Drugą płaszczyznę ADE stanowią występy światowych gwiazd EDM. W tym roku swoje 20-lecie będzie świętował festiwal Tomorrowland. Przygotowane na tę okazję wydarzenie Our Story będzie miało miejsce w Ziggo Dome. Lineup póki co pozostaje tajemnicą.

Nieco więcej wiemy natomiast o Amsterdam Music Festival. Odbędzie się on na Amsterdam ArenA i jak zwykle będzie obfitować w czołowe nazwiska światowej sceny EDM. Oprócz tego, w ramach ADE swoje imprezy zorganizują takie brandy, jak Awakenings, DGTL, Intercell, Loveland, Shelter, Thuishaven i Zeezout. Wkrótce ma pojawić się więcej ogłoszeń.

kalendarz

Bilety na ADE Pro można zakupić na stronie ADE. By nabyć je po najniższej stawce, należy się spieszyć. Pierwsza faza sprzedaży Early Bird jest bowiem już prawie wyprzedana. Jeśli z kolei mowa o imprezach nocnych, to tutaj będzie trzeba jeszcze uzbroić się w cierpliwość.

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?