Armin van Buuren w sześcioodcinkowym dokumencie pokazuje swoją drogę na szczyt

W ostatnich dniach Armin van Buuren rozpieszcza swoich fanów. Po udostępnieniu seta z The Best Of Armin Only, artysta publikuje dokument o swojej karierze.

kalendarz

Armin van Buuren to bez wątpienia jedna z czołowych postaci w świecie muzyki elektronicznej. Król muzyki trance w ostatnim czasie rozpieszcza swoich fanów – jego czołowym wyczynem tego sezonu był niemal ośmiogodzinny występ w Rumunii podczas festiwalu Untold, zwieńczony hardstyle’owym ID zapowiadającym nowy album.

Holender jednak na tym nie poprzestał – w sierpniu otrzymaliśmy również długo wyczekiwany set z The Best Of Armin Only, które odbyło się 13 maja 2017 roku na Johan Cruijff Arena w Amsterdamie. Teraz artysta postanowił swoim fanom przybliżyć swoją karierę za pomocą serii dokumentalnej.

kalendarz

Udostępniony pierwszy z sześciu odcinków serialu “Armin van Buuren is Mr. Perfect” opowiada o początkach kariery pięciokrotnego zwycięzcy rankingu DJ Mag Top 100 DJs. Jest to osobista historia Armina, która ukazuje nam to, jaką drogę artysta przebył, by znaleźć się na szczycie.

kalendarz

Zacząłem udostępniać bardzo osobisty dokument o początkach mojej kariery muzycznej pod tytułem „Armin van Buuren is Mr. Perfect”. W sześciu odcinkach przedstawię Wam wyjątkowy wgląd w moje życie jako artysty.

Armin van Buuren

Nowy, trwający około 22-23 minuty epizod udostępniany jest dzień po dniu na kanale YouTube artysty – pierwszy materiał pojawił się 31 sierpnia a zwieńczenie serii już 5 września. Jest to doskonała okazja zarówno dla fanów Armina, ale jak i innych słuchaczy elektronicznych brzmień, by zapoznać się z jego historią i początkiem długiej kariery, szczególnie że okazja, by zajrzeć za kulisy karier największych gwiazd nie zdarza się codziennie.

kalendarz

sunrise

Total
13
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?