Już dziś ośmiogodzinny set Armina van Buurena na Untold Festival! [LIVESTREAM]

Król muzyki trance zaprezentuje dziś ośmiogodzinnego seta na Untold Festival. Ważne – ten występ będzie transmitowany na żywo!

sunrise

Pierwszy dzień UNTOLD 2019 za nami! Dzięki transmisji na żywo realizowanej na Facebooku i YouTube mogliśmy do białego rana śledzić to, co dzieje się w rumuńskiej Kluż-Napoce – a działo się sporo! Podczas wczorajszych streamów można było zobaczyć między innymi techniczne wpadki, które przypadły na występ W&W, a także sety między innymi Dimitri Vegas & Like Mike oraz Steve’a Aokiego.

Dziś osoby nieobecne na imprezie również będą mogły zobaczyć przebieg wydarzeń na Mainstage, Galaxy Stage i Alchemy Stage. Najbardziej skupiać uwagę będzie – co zrozumiałe – scena główna, na której swoje ośmiogodzinne show zaprezentuje Armin van Buuren! Co ważne – ten pełen atrakcji set będzie objęty transmisją live, a to powinno zadowolić wszystkich tych, którym mało brzmień spod rąk króla muzyki trance.

kalendarz

Na innych scenach także będzie ciekawie – transmitowane będą koncerty takich artystów, jak Borgore oraz Solomun. Pełny, przełożony na czas polski (Rumunia znajduje się w innej strefie czasowej) rozkład jazdy na dziś znajdziecie poniżej.

kalendarz


Mainstage
17:00 Subcarpatia
23:00 Armin van Buuren

Galaxy Stage
20:00 Lehar
22:00 Elax
00:30 Solomun
05:30 Andrew Meller

Alchemy Stage
17:45 Nane
19:00 Showcase Culese Din Cartier
00:00 Borgore


Korzystając z okazji – zapraszamy na naszego Instagrama, gdzie nasz wysłannik relacjonuje to, co dzieje się podczas jubileuszowego UNTOLD. Naprawdę warto obserwować!

sunrise

kalendarz

Total
12
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?