Armin van Buuren, W&W oraz Dimitri Vegas & Like Mike w jednym utworze!

kalendarz

Rok 2018 za tydzień dobiegnie końca. My jednak spoglądamy naprzód, a tam perspektywy jak najbardziej optymistyczne dla fanów tanecznej elektroniki – już teraz z niecierpliwością czekamy min. na trasę koncertową Swedish House Mafii czy album brytyjskiego duetu Third Party – ale to zdecydowanie nie wszystko, bowiem już na początku roku światło dzienne ujrzy efekt współpracy aż trzech aliasów z Top10 rankingu DJ Mag Top 100 DJs!

Jak w tytule – “Repeat After Me” to wspólna produkcja Armina van Buurena oraz duetów W&W i Dimitri Vegas & Like Mike. Utwór “łączy style, miesza gatunki” – psytrance, electro-house, ale i również charakterystyczną stylistykę każdego z uczestników. Takie połączenie daje nam festiwalowy banger, który z pewnością zabrzmi na niejednej imprezie.

kalendarz

Utwór zostanie wydany już 18 stycznia nakładem labelu Armind. Coś jednak czujemy, że fani Trance’owych produkcji Armina nie będą zadowoleni. Z drugiej strony jednak Trance Family przebolała “Ping Pong” w 2014 czy “Blah Blah Blah” w tym roku, tak więc być może wszystko odbędzie się jak najmniej inwazyjnie.

ultra

Warto wspomnieć przy okazji, że to nie pierwsza kolaboracja Willema i Wardta z najpopularniejszym Trance’owym artystą na świecie – kilka tygodni temu ukazał się bowiem ich wspólny numer pod tytułem “Ready To Rave“.

W każdym razie my nie możemy się doczekać oficjalnego wydania “Repeat After Me”. Niby mówi się, że gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść, ale tutaj jesteśmy spokojni o to, że ten track sprawdzi się tam, gdzie ma się sprawdzić. A o tym wszystkim możecie się przekonać, odsłuchując numer poniżej.

https://youtu.be/GaUOGwTW15s

fot. We Rave You

kalendarz

kalendarz

Total
5
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?