Armin van Buuren idzie na rękę niepełnoletnim fanom. Już w maju impreza “This Is Blah Blah Blah”

23 maja w amsterdamskim Ziggo Dome odbędzie się specjalny koncert Armina van Buurena, na który wstęp będą mieć także dzieci i młodzież.

sunrise

Muzykę elektroniczną może jarać się każdy, jednak – jeśli chodzi o uczęszczanie na eventy – to nie jest już tak różowo. Na większość imprez mogą wchodzić wyłącznie osoby pełnoletnie, co jest nie lada problemem dla młodszych fanów gwiazd. Nie ma nic gorszego niż brak możliwości uczestniczenia w występie ukochanego DJa spowodowany limitem wiekowym. Po prostu nie da się tego przeskoczyć.

Czasami jednak naprzeciw wychodzą sami artyści, organizując specjalne imprezy bez podziału na kategorie wiekowe. Warto przypomnieć chociażby ubiegłoroczny Amsterdam Dance Event, gdzie Martin Garrix wraz z chociażby Blindersem wystąpił w formule “all ages”.

kalendarz

EDMowa impreza także dla młodych

Ostatnio na podobne zagranie zdecydował się Armin van Buuren. Holender w listopadzie zapowiedział specjalne eventy z serii “This Is Me”, które odbędą się w dniach 21 i 22 maja w Ziggo Dome. Bilety na te koncerty wyprzedały się bardzo szybko – dlatego też 23 maja odbędzie się dodatkowa impreza, tym razem nosząca nazwę „This Is Blah Blah Blah”. To nie jedyna różnica – o ile na poprzednie koncerty wstęp miały wyłącznie osoby pełnoletnie, o tyle na tym bawić się będą mogły także dzieci i młodzież.

ultra

Podczas mojej ostatniej trasy zdałem sobie sprawę, że moje dzieci nigdy nie miały okazji zobaczyć mojego występu na żywo. Chciałbym nie tylko dzielić się moją miłością do muzyki elektronicznej i trance z własnymi dziećmi, ale także dać wszystkim młodym fanom możliwość uczestniczenia w show i poczucia energii, która towarzyszy temu występowi w tym formacie. Mam nadzieję, że to dla nich inspiracja.

Armin van Buuren

Impreza będzie miała miejsce 23 maja 2020 roku w Amsterdamie. Dwugodzinne wydarzenie wystartuje o godzinie 14:00. Dzieciom w wieku poniżej 12 lat musi towarzyszyć osoba w wieku 16 lat lub starsza.

Nie da się ukryć, że inicjatywa oraz pomysł są świetne. Biorąc pod uwagę to, jaką popularnością cieszy się Armin, a w szczególności utwór “Blah Blah Blah”, wydaje się, że o frekwencję możemy być spokojni.

sunrise

kalendarz

Total
13
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?