Do sieci trafiły niewydane utwory Avicii’ego. Aż 6 nowych produkcji!

Do sieci wyciekło aż 6 nowych utworów, za które odpowiada Avicii. Osoby, które nie były zadowolone z albumu “Tim” powinny sprawdzić ten materiał.

sunrise

W czerwcu tego roku ukazał się album Avicii’ego o tytule “Tim”, składający się z utworów rozpoczętych w ostatnich miesiącach życia artysty, a dokończony i wydany po jego śmierci. Po premierze longplay’a myśleliśmy, że raczej nie będzie nam już dane usłyszeć nowych produkcji Tima – jednak nic bardziej mylnego. Do sieci wyciekło właśnie aż sześć jego nowych kawałków.

Z utworów, które pojawiły się w sieci – a konkretnie na portalu Reddit fani Aviciiego powinni być naprawdę zadowoleni. Znajdziemy tu między innymi produkcje, które stylowo przypominają twórczość Szweda z albumu “True”, jak i również te, które przywodzą na myśl najnowsze tracki.

kalendarz

https://youtu.be/EI1HZ0dXzT4

Jeżeli dobrze poszperacie na YouTube czy w innych zakamarkach sieci, to z pewnością znajdziecie resztę utworów. Naprawdę warto sprawdzić te produkcje, gdyż nie ma pewności czy usłyszymy jeszcze cokolwiek nowego spod szyldu Avicii.

kalendarz

https://www.youtube.com/watch?v=xwF4fjWjBV4

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?