Axwell polubił remiksowanie. Tym razem na warsztat wziął nowy hit Halsey

Szwedzki producent nie składa broni i proponuje kolejny swój remix. Tym razem przerobione zostało “Graveyard” – najnowszy przebój Halsey.

silesia beats

Po zakończeniu działalności duetu Axwell & Ingrosso, pierwszy z tworzących tą formację artystów bardzo polubił remixowanie innych utworów. Szwed wydał do tej pory dwie niezwykle klimatyczne interpretacje utworów “All Day And Night” autorstwa projektu Europa i Madison Beer oraz własny edit “Don’t Worry” Redfielda. Autor takich hitów jak “Feel The Vibe” czy “Nobody Else” nie składa broni i przedstawia coś zupełnie nowego.

Axwell wziął tym razem na warsztat zdecydowanie bardziej komercyjny przebój. Mowa tutaj o utworze “Graveyard” autorstwa popularnej, amerykańskiej wokalistki Halsey. Szwedzki producent jak zawsze odwalił kawał dobrej roboty robiąc z radiowej piosenki kapitalny, bujający numer przeznaczony stricte do klubów.

Track możecie odsłuchać poniżej, natomiast my chcielibyśmy zwrócić uwagę na jeszcze jedną rzecz. Ax w ostatnim czasie uaktywnił się w materii robienia remixów, ale przykładowo na oficjalną premierę pod aliasem Swedish House Mafia czekamy już od bardzo długiego czasu. To z pewnością jest wodą na młyn dla krytyków trio uważających wielki powrót za skok na kasę. Nie zmienia to jednak faktu, że wciąż możemy liczyć na dobrą muzykę od Axwella – taką, jak ten remix.

jay_cluss

kalendarz

ultra

Total
10
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?