bakermat

Bakermat wraca do Polski! Nieszablonowy twórca house’u zagra w dwóch miastach

W lutym 2022 roku dwa koncerty w Polsce zagra Bakermat. Twórca “One Day (Vandaag)” wystąpi w Warszawie i Poznaniu.

kalendarz

Elektroniczni artyści coraz częściej wracają do Polski. Niekiedy reprezentanci EDMu potrafią wystąpić w odstępie kilku miesięcy nawet trzykrotnie – na różnych wydarzeniach (nie tylko klubowych), ale także na scenach festiwali. Jednym z nich jest James Hype, który w lipcu zagrał na The Other Side of The Sun, a w listopadzie wystąpi warszawskiej Hulakuli (więcej szczegółów znajdziecie tutaj) .

Prócz mistrza decków, powrót nad Wisłę zaliczy Friction. Przedstawiciel gatunku drum and bass zawitał w sierpniu do Parku Śląskiego, a już niedługo ponownie da swój popis na dwóch wydarzeniach – One Love Music Festival oraz Rise & Shine. Do naszego kraju za chwilę wróci także kolejny producent, który był częścią lineupu FEST Festival. Bakermat na początku 2022 roku znów zagra dla polskiej publiczności.

emuze.me

Powrót na dwa razy

Nieszablonowy twórca muzyki house z Holandii zaprezentował się szerokiej publiczności w 2013 roku. Wtedy to popularność zyskał utwór “One Day (Vandaag)”. Od tamtego czasu trzydziestolatek przypomina o sobie słuchaczom collabami z takimi postaciami, jak Alex Clare czy Kiesza.

Tym razem fani Holendra będą mieli dwukrotną okazję na usłyszenie jego klimatycznej twórczości. Po występie w Parku Śląskim już na początku 2022 roku Bakermat odwiedzi dwa polskie miasta. 17 lutego zagra on dla warszawskiej publiczności w Progresji, a dzień później zawita do B17 w Poznaniu. Na FEST Festivalu jego setowi towarzyszył saksofonista, co dodało temu występowi jeszcze większego uroku. Liczymy, że i na solowych koncertach uświadczymy tej atrakcji!

ultra

Bilety dostępne są za pośrednictwem platformy goout.net.

emuze.me

kalendarz

Total
46
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?