Pierwsza liga drum n bassu w Warszawie! Na Rise & Shine wystąpią m.in. Chase & Status, Netsky i Sub Focus

4 grudnia w warszawskim Global Expo odbędzie się Rise & Shine – nowa impreza z topowymi postaciami świata drum n bass.

emuze.me

Polska scena drum and bassu od kilkunastu lat ciągle się rozwija, jednak w ostatnim czasie fani “połamańców” mają coraz więcej okazji do posłuchania ulubionych wykonawców ze wszelkich zakątków świata. Duży wpływ na popularyzacje tego gatunku w Polsce mają takie organizacje jak między innymi 175 BPM. To właśnie oni dbają o skład artystów na Raban Stage, które jest częścią FEST Festival. Oczywiście na tej imprezie byliśmy i nasze wrażenia opisaliśmy tutaj.

emuze.me

Wraz ze wzrostem popularności DNB, mamy też więcej wydarzeń. Ostatnio informowaliśmy was o One Love Music Festival, gdzie zagra między innymi Pendulum, a teraz przyszedł czas na kolejną, naprawdę niespodziewaną imprezę.

Lineup godny Rampage

Legendarna belgijska impreza, na której nie brak artystów z najwyższej półki reprezentujących drum and bass czy dubstep po długiej przerwie w końcu odbędzie się w grudniu. Jednak fani połamańców nie muszą jechać tysięcy kilometrów, by pobawić się do muzyki topowych producentów tego gatunku. 4 grudnia 2021 roku na warszawskiej hali Global Expo odbędzie się bowiem zupełnie nowe wydarzenie o nazwie Rise & Shine.

Lineup robi solidne wrażenie – nie brakuje w nim bowiem czołowych reprezentantów sceny “połamanej” muzyki. Można wręcz rzec, że dawno takiego zatrzęsienia tak dużych aliasów na jednej imprezie w klimatach drum n bass w naszym kraju nie było.

emuze.me

Za deckami w Global Expo zameldują się:

  • Chase and Status (DJ Set)
  • Camo & Krooked
  • Dimension (DJ Set)
  • Friction
  • Hybrid Minds
  • Macky Gee
  • Netsky
  • SASASAS
  • Sub Focus (DJ Set)

Prócz – obiektywnie – najpotężniejszego drum and bassowego lineupu w Polsce organizatorzy zapowiadają wyjątkowe doznania wizualne.

Ile szekli nam potrzeba?

Bilety na wydarzenie dostępne są za pośrednictwem platformy Eventim w promocyjnej cenie 179 zł. Dla bardziej wymagających też jest opcja – za 749 zł można nabyć wejściówkę VIP.

Na Facebook’u powstało także wydarzenie, na którym pojawią się kolejne szczegóły wydarzenia – znajdziecie je tutaj.

emuze.me

Zbyt piękne, by było prawdziwe?

Nowa marka imprez, fanpage z małą liczbą polubień – to może być podejrzane. Polska scena muzyki elektronicznej na swoim koncie ma już kilka dobrze zapowiadających się wydarzeń, które finalnie się nie odbyły. Poszperaliśmy więc i okazuje się że według danych Eventim za Rise & Shine odpowiedzialna jest agencja Vanity Club. Czeska firma na swoim koncie ma już organizację koncertów takich artystów, jak Sarah Brightman, Anastacia czy Timmy Trumpet. Pozwala więc to wnioskować, że ta impreza scamem nie jest.

Wierzymy też, że tak duża bileteria jak Eventim wewnętrznie odpowiednio weryfikuje wydarzenia, z którymi nawiązuje współpracę. Według portalu Songkick, na ten moment – prócz Camo and Krooked i Hybrid Minds – wszyscy pozostali artyści tego dnia mają wolne sloty. Jednak odpowiednia organizacja występów nie wyklucza zagrania dwóch imprez jednego dnia. Tym bardziej, że oba duety 4 grudnia mają zaplanowany występ na tym samym wydarzeniu w Londynie.

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?