Młody DJu – masz szansę zagrać na Beach Party Węgorzewo! [DJ CONTEST]

Do 23 marca należy wysłać swoją aplikację. Nagrodą główną występ na Beach Party Węgorzewo. Przewidziana jest także bardzo kreatywna nagroda specjalna!

sunrise

Do Beach Party Węgorzewo zostało jeszcze sporo czasu, ale organizatorzy nie próżnują – w ubiegłym tygodniu został domknięty lineup na sobotnią część imprezy. Na pierwszych artystów, którzy wystąpią na after party, będziemy musieli jeszcze troszkę poczekać. Nie znaczy to jednak, że wokół trzeciej edycji imprezy nie dzieje się nic – wręcz przeciwnie!

Najnowsze informacje z pewnością zainteresują młodych DJów, szukających pola do pokazania swoich umiejętności za konsoletą – rozpoczął się bowiem DJ Contest!

kalendarz

Zabawa składa się z trzech etapów – pierwszy z nich potrwa do 22 marca. Do tego czasu należy zgłosić chęć udziału w konkursie, wysyłając formularz wraz z linkiem do seta konkursowego, trwającego od 15 do 30 minut, na adres beachpartywegorzewo@gmail.com. Formularz zgłoszeniowy znajdziecie pod tym linkiem.

kalendarz

Aby wziąć w etapie drugim, należy także udostępnić grafikę konkursową na swoich social mediach w celu ogłoszenia swojego udziału. Później dziesiątka najlepszych zdaniem jury setów zostanie opublikowana na stronie beachpartywegorzewo.pl. Z tego grona jury dokona wyboru trzech najciekawszych występów, które przechodzą do etapu trzeciego – finałowego. Ogłoszenie składu finalistów nastąpi 30 kwietnia.

Finał odbędzie się 9 sierpnia w węgorzewskim klubie Tawerna Keja podczas oficjalnego before party festiwalu. Zwycięzca wystąpi podczas Beach Party Węgorzewo, które odbywać się będzie dzień później.

sunrise

Ciekawostką odkopaną w regulaminie jest nagroda specjalna w wysokości 500 zł. Otrzyma ją ten uczestnik, który w swój występ w najbardziej kreatywny sposób wplecie motyw wojskowy.

Wszystkie szczegóły DJ contestu dostępne są w regulaminie, który znajdziecie pod tym linkiem.

Przypomnijmy – trzecia edycja Beach Party Węgorzewo odbędzie się w dniach 10-11 sierpnia na węgorzewskiej plaży Mamry. Wystąpią tam między innymi Skytech, DJ Kuba & Neitan, DNF, Driver oraz Matt5ki. Więcej informacji odnośnie lineupu znajdziecie tutaj, a szczegóły związane z biletami – tutaj.

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
23
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?