calvin harris

Calvin Harris z dwiema statuetkami BRIT Awards. Zobacz niesamowity występ z gali rozdania nagród!

Producent został przez brytyjską branżę fonograficzną uhonorowany dwukrotnie – w kategorii “Najlepszy brytyjski producent” i “Najlepszy brytyjski singiel”.

kalendarz

Calvina Harrisa możemy chyba porównać do jednego z bohaterów mitów greckich – Midasa, bo wszystko, czego dotknie, momentalnie pokrywa się złotem, a nawet platyną. Jeśli ktoś uważa takie określenia jako przesadzone, to pozwolimy sobie dopowiedzieć, że dwa single szkockiego DJa i producenta z ubiegłego roku – “One Kiss” z Duą Lipą i “Promises” z Samem Smithem zgarnęły już ogromną ilość złotych i platynowych płyt w wielu krajach na całym świecie – nie wspominając już o licznych sukcesach z przeszłości.

To, że Adam jest niezwykle uzdolnionym artystą, potwierdziła również ostatnia gala Brit Awards 2019, która odbyła się w londyńskiej O2 Arena. Autor takich hitów, jak “Under Control” czy “My Way” zgarnął podczas tegorocznego rozdania aż dwie statuetki, w kategoriach “Najlepszy brytyjski producent”, a także “Najlepszy brytyjski singiel” – za “One Kiss”.

kalendarz

W trakcie gali Adam wraz z wokalistami, z którymi wyprodukował swoje trzy ostatnie hity, zaprezentował wyjątkowe show. Na scenie pojawili się więc Dua Lipa, Sam Smith, a także Rag’n’Bone Man, z którym Szkot skomponował “Giant” – najnowszy singiel, będący obecnie jednym najczęściej granych w radiostacjach utworów na całym świecie. Trzeba przyznać – wyszło naprawdę efektownie!

ultra

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?