Carl Cox wystąpi w Polsce! Na Sunrise Festival 2022 powstanie dedykowana scena legendy techno

Ikona sceny techno miała zagrać na Sunrise Festival w 2020 i 2021 roku – jednakże tamte edycje imprezy nie odbyły się.

sunrise

Przełom marca i kwietnia stoi pod znakiem kolejnych ogłoszeń artystów, którzy wystąpią na Sunrise Festival 2022. W ubiegłym tygodniu do składu dołączyło niemal 20 artystów. Teraz przyszedł czas na ukłon w stronę fanów muzyki techno. Do składu dołącza bowiem Carl Cox, który podczas drugiego dnia festiwalu będzie gospodarzem jednej ze scen.

Powrót po 10 11 12 latach

Brytyjczyk miał pojawić się w kołobrzeskim Podczelu już w 2020 roku – do wielkiego powrotu Carla do Polski jednak nie doszło z powodu pandemii koronawirusa. Nie odbył się także występ w ramach Sunrise Festival 2021 – ale organizatorom udało się przenieść booking ikony techno na nadchodzącą edycję.

kalendarz

Carl Cox przejmie Black Stage podczas drugiego dnia festiwalu – a więc w piątek, 22 lipca 2022 roku. Oprócz niego, na scenie Carl Cox Invites wystąpią także Andrea Oliva, Anna Tur, Metodi Hristov, Sasha oraz John Digweed.

kalendarz

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „carlcox INVITES IN ALPHABETICAL ORDER ANDREA OLIVA METODI HRISTOV B2B ANNA TUR SASHA JOHN DIGWEED 22.011.22 SUNRISE CARL COX INVITES RMF MAXXX”

Oprócz sceny ikony sceny techno, poznaliśmy dziś także trzy nazwiska, które pojawią się w sobotę, 23 lipca. Więcej na ich temat przeczytacie poniżej.

Nie tylko Cox i ekipa

Tym samym skład artystów to ponad 40 nazwisk – kolejne już wkrótce. Wszystkie dotychczas ogłoszone gwiazdy znajdziecie pod tym linkiem.

sunrise

Sunrise Festival 2022 odbędzie się w dniach 21-24 lipca 2022 roku na lotnisku w kołobrzeskim Podczelu. Będzie to pierwsza edycja realizowana w formie czterodniowej. Więcej informacji na temat eventu – podobnie jak bilety – znajdziecie na stronie organizatora.

kalendarz

Total
7
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?