Sunrise Festival ponownie ze sceną techno! Oto 9 pierwszych gwiazd Black Stage

Przyszedł czas na ciężśze brzmienia – organizatorzy Sunrise Festival 2022 ogłosili pierwsze 4 aliasy, które wystąpią na Black Stage.

2sher

Maraton ogłoszeń artystów na Sunrise Festival 2022 miał w ostatnich dniach malutką przerwę. Z naciskiem na słowo “malutką”, ponieważ pod koniec tego tygodnia otrzymaliśmy kolejne informacje dotyczące artystów z lineup’u. Dotychczas organizatorzy skupiali się na czterech z pięciu planowanych scen, zupełnie omijając zorientowaną na muzykę techno Black Stage. Ten stan rzeczy ulega jednak zmianie – tura ogłoszeń zaplanowana na 7 kwietnia jest bowiem w stu procentach poświęcona undergroundowym brzmieniom. Kto ze sceny techno zagra na Sunrise Festival 2022? Sprawdźmy to!

Sunrise Festival 2022 ogłasza scenę techno

Ogłoszenia rozpoczęły się o godzinie 8 rano – wówczas ogłoszono, że na Black Stage w sobotę 23 lipca wystąpi Dubfire.

emuze.me

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst

W samo południe poznaliśmy pierwszy z dwóch dziś ogłoszonych live actów na sobotni Black Stage. W lineup’ie zameldował się wszak Reinier Zonneveld.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst

Godzina 16 przyniosła drugi live act, za który odpowiadać będzie Hannes Bieger. Na decyzję MDT Production o ponownym zabookowaniu tego gościa z pewnością miał wpływ udany występ podczas The Other Side Of The Sun.

ultra

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst

Najmocniejsze jednak zazwyczaj zostaje na koniec – i nie inaczej było tym razem. Równo o 20 lineup mrocznej odsłony Sunrise Festival zasilił Carl Cox, który przejmuje Black Stage w piątek, 22 lipca. Więcej informacji na ten temat znajdziecie poniżej.

Kolejne nazwiska już wkrótce

Tym samym liczba artystów dotychczas ogłoszonych na Sunrise Festival 2022 to już ponad 40. W kolejnych dniach możemy spodziewać się kolejnych interesujących informacji dotyczących tego, kto wystąpi w kołobrzeskim Podczelu – a tymczasem warto sprawdzić wszystkie ogłoszone jak dotąd nazwiska, których listę znajdziecie pod tym linkiem.

Sunrise Festival 2022 odbędzie się w dniach 21-24 lipca 2022 roku na lotnisku w kołobrzeskim Podczelu. Będzie to pierwsza edycja realizowana w formie czterodniowej. Więcej informacji na temat eventu – podobnie jak bilety – znajdziecie na stronie organizatora.

kalendarz

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?