Znamy pełny lineup Deqfon.1 2023. Nie zabrakło w nim Polaków!

Wielkie święto muzyki hard dance stoi w tym roku pod znakiem wielu atrakcji, objawiających się nie tylko w obfitym składzie artystów.

sunrise

Jeśli zapytasz się fana hard dance, jaki letni festiwal jest najważniejszy, bez zawahania wskaże na Defqon.1. Coroczne święto ciężkich brzmień przyciąga dziesiątki tysięcy fanów z całego świata. To właśnie tam grają wszyscy najważniejsi przedstawiciele tego odłamu muzyki elektronicznej. Kogo zobaczymy tam w tym roku? I, co równie ważne, czy w tym składzie są Polacy? Agencja Q-dance postanowiła właśnie odpowiedzieć na te pytania, podając listę artystów, którzy zagrają na tegorocznej edycji.

Z Polakami w składzie

Tegoroczna edycja Defqon.1 odbywa się w dniach 22-25 czerwca w Walibi Holland. Podczas 4-dniowej imprezy zagra śmietanka muzyki hard dance’. Podobnie jak rok temu, organizatorzy imprezy ogłosili lineup podczas specjalnej transmisji na swoich mediach społecznościowych. Wśród ogłoszonych artystów znaleźli się choćby autorzy tegorocznego hymnu imprezy duet Sub Zero Project, Ran-D, Headhunterz, Angerfist, Rejecta czy Outsiders & Korsakoff, którzy zagrają specjalny b2b freestyle hardcore set.

kalendarz

W składzie znaleźli się również nasi rodacy. Aż dwukrotnie – w piątek i sobotę- swoje umiejętności zaprezentuje Pan Paweł, czyli nie kto inny jak Regain. W niedzielę zaś zaprezentuje się przedstawiciel kielecczyzny, czyli I:Gor. Skład zasilił również mający polskie korzenie, a na co dzień mieszkający w Holandii Crypsis.

kalendarz

Pełny lineup znajdziecie poniżej.

Defqon.1 2023 – lineup

Potężne atrakcje

W planach organizatorów są także spektakularne endshows, które tym razem – po raz pierwszy – odbędą się we wszystkie dni imprezy. W piątkowe popołudnie odbędzie się oficjalna ceremonia otwarcia, którą stanowić będzie live act (!) Phuture Noize’a. W sobotnie przedpołudnie będzie można poćwiczyć w tempie 150 BPM (i zapewne też wyższym) pod przewodnictwem profesjonalnych trenerów, zaś po południu – poszaleć podczas kultowego Power Hour.

sunrise

Niedzielę otworzy… leżakowanie. I nie, to nie żart – na Black Stage będzie można w pozycji leżącej posłuchać hardowych klasyków zagranych na pianinie. Cały festiwal zamknie zaś The Prophet w naprawdę wyjątkowej odsłonie. Legenda hardowych brzmień właśnie na Defqon.1 zagra swojego ostatniego seta w karierze.

Bilety u naszych

Tradycyjnie z Polski wspólny wyjazd dla fanów hard dance organizują Hardtripy. Wyjazd z kilku miast w Polsce prosto na teren imprezy wraz z biletem oraz miejscem noclegowym na campie skusi niejednego fana hardstyle. Więcej szczegółów o wspólnym wyjeździe znajdziecie na stronie Hardtripów. W ubiegłym roku nasza ekipa miała okazję wspólnie z nimi zagościć na Defqon.1 – relację możecie przeczytać tutaj.

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?