DJ Kuba & NEITAN z kolejnymi sukcesami. Polski duet doceniła społeczność 1001Tracklists!

kalendarz

Mieliśmy już do czynienia z wieloma sposobami odniesienia sukcesu przez polskich artystów EDM – chociażby supporty znanych DJów, wydania w dużych wytwórniach czy wysoka sprzedaż w internetowych sklepach z muzyką. Jednak zdarza się chyba po raz pierwszy sytuacja taka, kiedy polski zawodnik na scenie elektronicznej muzyki tanecznej zostaje doceniony na portalu 1001tracklists.

W tym wypadku mowa o duecie DJ Kuba & NEITAN, który z pewnością ten miesiąc może uznać za udany. W ubiegły piątek panowie zaliczyli wielki powrót do labelu Playbox. Singiel “Colombia” (o którym pisaliśmy już na naszych łamach) w ciągu weekendu wskoczył na drugą pozycję Electro House’owego zestawienia Beatportu (ciekawostka – na miejscu dziesiątym plasują się panowie z Bounce Inc.). Przy okazji swoją premierę miała piąta już paczka editów i mashupów od polskiego duetu.

emuze.me

ultra

Kuba i Adrian przygotowali 27 mashupów, które możńa zdobyć, kupując utwór “Colombia” na Beatporcie i wysyłając w prywatnej wiadomości na Facebookową stronę formacji dowód zakupu. Paczkę promuje minimix, który dostępny jest na portalu YouTube. Tracklista tego ponadczterdziestominutowego seta pojawiła się także na portalu 1001tracklists.com i najwyraźniej musiał się on osobom korzystającym z tej strony spodobać, bo na ten moment nagranie to jest jednym z najpopularniejszych na tym portalu.

Sytuacja najprawdopodobniej bez precedensu na polskim EDMowym poletku (chyba, że się mylimy – wtedy prosimy o poprawienie nas w komentarzu na Facebooku), toteż warto na nią zwrócić uwagę. Tak samo, jak warto sprawdzić rzeczony minimix chłopaków, którym sukcesu jak najbardziej gratulujemy!

kalendarz

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?