DJ Kuba & Neitan powracają po długiej przerwie! Sprawdź ich debiut w Future House Music

“Bad Habit” – tak nazywa się collab duetu DJ Kuba & Neitan i Davida Puenteza, który zasilił katalog Future House Music. To może być klubowy hit!

sunrise

Niemal rok temu duet DJ Kuba & Neitan wydał nakładem Playbox Music singiel “Colombia”. Był to ostatni dotychczas wydany przez nich oryginalny track. Od tamtego momentu ich dyskografia poszerzyła się tylko o remix utworu “Always Hardcore”, za którym oryginalnie stał Scooter.

https://www.youtube.com/watch?v=X0Et6NwQ9lc

Nie ukrywamy, w dobie rozhulanych do granic możliwości kalendarzy wydawniczych jest to dosyć mało. Na szczęście Kuba Wroński i Adrian Pastuszak nadrabiają zaległości, prezentując powrót godny jednych z najmocniejszych postaci polskiej sceny EDM.

kalendarz

Duet debiutuje bowiem w labelu Future House Music, który w ostatnim czasie lubi polskie produkcje. W sierpniu swoje “The Time Has Come” zaprezentowali Clarx i Matthew Crash, zaś we wrześniu LOUD ABOUT US uderzyli w nieco innym stylu za sprawą tracka “So Fresh”.

kalendarz

Track nazywa się “Bad Habit” i jest wariacją na temat wydanego w 1985 roku przez amerykańską wokalistkę Jenny Burton “Bad Habits”. W procesie twórczym brał udział David Puentez – niemiecki DJ i producent którego karierę mocno wspiera sam Tiesto. Track zyskał już solidny support – w swoich audycjach zagrali go między innymi Fedde Le Grand, Dannic, Madison Mars, Promise Land czy Swanky Tunes.

To kolejny sukces naszych producentów w tym tygodniu. Wczoraj na naszych łamach pisaliśmy o tym, że Bounce Inc. i Daav One wydali swój utwór w Revealed Recordings. Cieszy nas niezmiernie fakt, że czołowe wytwórnie zauważają talent polskich producentów. Oby więcej takich sytuacji!

sunrise

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?