bounce_inc_dj_kuba_neitan

DJ Kuba & Neitan i Bounce Inc. jeszcze w styczniu zadebiutują w labelu… Dimitri Vegas & Like Mike

Dwa polskie duety DJ Kuba & Neitan wspólnie z Bounce Inc. już wkrótce jako pierwsi Polacy zadebiutją w wytwórni Dimitri Vegas & Like Mike.

sb

Polskie dziewicze rejsy ku labelom światowych gwiazd EDM to zawsze miły akcent. Większość z wytwórni zaznała już dźwięków made in Poland – jednakże na scenie ostał się jeden bastion, niczym kraina dwóch słynnych Galów. Mowa tutaj o wytwórni duetu Dimitri Vegas & Like Mike, a konkretnie jego sub-labelu o nazwie Generation Smash. Już wkrótce ta sytuacja się jednak odmieni, bowiem swój wspólny numer wydadzą tam dwa polskie duety.

DJ Kuba & Neitan oraz Bounce Inc. już w grudniu nakładem Spinnin’ wydali wspólny numer “Cream”, który ukazał się w Spinnin’ Records. Teraz panowie kontynuują przygodę z dużymi wytwórniami EDM. Ich wspólny collab o tytule “Kicking Hard” ukaże się już 29 stycznia w wytwórni braci Thivaios.

Dotychczasowe wyczyny obu duetów utwierdzają nas w przekonaniu, że ich kolejne wydanie powinno być jakościową petardą. Poniżej znajdziecie krótki teaser najnowszej polskiej kompozycji – po dwunastosekundowym fragmencie można wnioskować, że czeka nas follow-up do “Cream”. A, że pierwowzór nam się podobał, to i na reboot czekamy z niecierpliwością!

sb

Total
21
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?