bounce_inc_dj_kuba_neitan

DJ Kuba & Neitan na spółę z Bounce Inc. wracają do Spinnin’. Kolejny taneczny klasyk w nowej wersji

Duet DJ Kuba & Neitan ponownie łączy siły z innym polskim duetem – Bounce Inc. – w odświeżeniu utworu “Watch Out”.

sunrise

Panowie z duetu DJ Kuba & Neitan przyzwyczaili nas w ostatnim czasie do odświeżania różnych klasycznych dla muzyki tanecznej motywów. Spory sukces “Feel The Vibe” spowodował, że usługami łódzkiego duetu zainteresowało się Spinnin’ Records. To właśnie tam ukazało się w ciągu roku już kilka odświeżeń, zazwyczaj we współpracy z innymi polskimi DJami i producentami. Ta strategia przyniosła Kubie i Adrianowi jeden z większych sukcesów w ich karierze – mianowicie 62. miejsce w tegorocznym rankingu najchętniej supportowanych producentów.

Kuba i Adrian w formie

Panowie nie dają jednak za wygraną. W tym tygodniu wydali stworzony wraz ze Skytechem remix hitu Tiësto “Don’t Be Shy”

kalendarz

…z kolei kilka dni wcześniej zaprezentowali swoim fanom kolejny już release w Spinnin’. Tym razem jest to już drugi w tym roku collab z duetem Bounce Inc. Ich nowa wspólna propozycja nazywa się “Watch Out” i fanom klubówki z końcówki pierwszej dekady XXI wieku może ona otworzyć szufladkę o nazwie “nostalgia”. Wszystko to za sprawą użycia głównego motywu z kawałka o tej samej nazwie, który w 2007 roku wydał Alex Gaudino.

kalendarz

Klasyczny motyw w nowym stylu

Motyw ten został osadzony we współczesnym klubowym brzmieniu, z którego obydwa duety są dobrze znane. Dzięki temu właśnie w klubach nowa wersja “Watch Out” powinna sprawować się najlepiej.

Collab na linii DJ Kuba & Neitan – Bounce Inc. niemalże z marszu zyskał spory support światowej sceny. “Watch Out” w swoich radio shows grali między innymi W&W, Mike Williams, Blasterjaxx, Timmy Trumpet, Showtek, Lucas & Steve czy Dannic. Czy ich wybór był słuszny? Oceńcie sami, sprawdzając poniżej ten kawałek.

sunrise

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?