dj kuba & neitan

DJ Kuba & Neitan podsumowują 2021 rok yearmixem. Ponad 90 minut sztosów!

94 i pół minuty – tyle trwa tegoroczny yearmix DJ Kuba & Neitan. Dominują w nim charakterystyczne dla duetu brzmienia, ale nie tylko.

emuze.me

Końcówka roku to zawsze dobry czas na to, aby rzucić okiem (i uchem też) na to, co się grało przez ostatnich 12 miesięcy. Dlatego też wielu DJów, producentów oraz wytwórni prezentuje swoje yearmixy. Jak co roku, wkrótce zaprezentujemy Wam zbiór setów podsumowujących 2021 rok w różnych odcieniach EDMu. Niestety, z pewnością i w tym roku niewiele z nich będzie pochodzić z Polski (choć chcielibyśmy się miło zaskoczyć). Wielu czołowych twórców odpuszcza sobie, niestety, ten temat. Jednym z wyjątków od tej reguły są jednak panowie z duetu DJ Kuba & Neitan, którzy wydali właśnie swoje podsumowanie roku.

To był dla nich dobry rok

Kuba i Adrian mają co podsumowywać – rok 2021 był dla nich całkiem owocny. W głównej mierze złożyły się na to liczne release’y w wytwórniach Spinnin’ Records oraz Hexagon. Najpopularniejszym ich tegorocznym trackiem okazało się “Dancing”. Collab z Mateuszem Dziewulskim aka Skytech został odsłuchany na Spotify ponad 600 tysięcy razy, a lista supportów opiewa obecnie na 158 nazwisk, wśród których widnieje światowa topka EDMu.

emuze.me

Właśnie liczne supporty spowodowały, że łódzki duet okazał się drugim polskim aliasem (pierwszym był Tom Swoon), który pojawił się w rankingu 1001Tracklists Top 101 Producers.

Sukcesy miały miejsce także na polskiej scenie – przed świętami panowie odebrali statuetkę za zajęcie 3. miejsca w rankingu Polish DJs Chart 2021.

emuze.me

94 minuty tegorocznych sztosów

A jak w wydaniu formacji DJ Kuba & Neitan brzmiał 2021 rok? Tego możemy się przekonać za pomocą opublikowanego dzień przed Wigilią Bożego Narodzenia yearmixu. Trwający 94 i pół minuty set wypełniony jest różnego rodzaju editami, mashupami a także release’ami Kuby i Adriana. W głównej mierze możemy spodziewać się klubowego tech house’u – z którego ostatnio znani są reprezentanci Łodzi – ale nie tylko. Tracklista zawiera także deep house’owe utwory w stylu, jaki prezentują bracia KREAM. Pojawiły się również future rave’owe single od duetu David Guetta & MORTEN. Te brzmienia zresztą zamykają cały yearmix.

Ponad półtoragodzinne podsumowanie 2021 roku w wykonaniu panów Wrońskiego i Pastuszaka możecie sprawdzić tu i teraz. Odnośnik do nagrania znajdziecie poniżej.


foto: Jakub Woźniak

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?