Don Diablo wydał utwór w języku… rosyjskim! Na wokalu autor hitu “Rozovoye vino”

Don Diablo zaprosił do współpracy twórcę wielkiego hitu “Розовое вино” Eldzheya. Taka kolaboracja brzmi naprawdę ciekawie!

sunrise

W ostatnich latach Don Diablo stał się niezwykle rozpoznawalny na całym świecie. Wiąże się to z wyrobieniem swojej marki, która często bywa istotną kartą przetargową w dogadywaniu collabów. W ostatnim czasie Holender podejmował współprace z wieloma uznanymi w świecie muzyki popularnej wokalistami. Tak powstało między innymi niezwykle popularne w naszym kraju “Survive, w którym pojawili się Emeli Sande oraz Gucci Mane. Kolejnym podobnym przykładem jest “Brave“, stworzone wspólnie z brytyjską wokalistką Jessie J, mającą za sobą niezwykle owocną karierę. Tym razem jednak szef labelu Hexagon postanowił pójść w zupełnie inną stronę – konkretnie na wschód.

Don Diablo… po rosyjsku

Swego czasu w Polsce niezwykle popularny był numer “Розовое вино“, za którym stali rosyjscy raperzy Feduk i Eldzhey. Klip do tego kawałka w serwisie YouTube ma już niemal 250 milionów wyświetleń, zaś na Spotify udało się wykręcić 40 milionów odsłuchów.

kalendarz

Donowi z pewnością nie umknął sukces tego “Różowego Wina” i zainteresował się jednym z twórców tej piosenki, zapraszając go do studia.

kalendarz

Zachód spotyka Wschód

Collab Don Diablo z Eldzheyem to – co ciekawe – utwór rosyjskojęzyczny. Numer nazywa się “UFO” i miał swoją premierę podczas Amsterdam Dance Event. Z kolei oficjalna zapowiedź miała miejsce podczas 250. odcinka Hexagon Radio. Efekt holendersko-rosyjskiej współpracy jest swoistym połączeniem klasycznego stylu Holendra z house’owym sznytem kojarzonym chociażby z poprzednich utworów Rosjanina, znanego także jako Sayonara Boy.

“UFO” niedostępne na Spotify. Na razie

Na ten moment jednak utworu nie znajdziemy na portalu Spotify. Sam Don przy zapowiedzi utworu wymienił tylko YouTube, VK oraz Apple Music. Szwedzki portal streamingowy został wspomniany dopiero po zagraniu utworu, jednak na ten moment singla na Spotify brak, podobnie jak na Apple Music. Jednak dzięki obecności utworu w sklepie iTunes możemy domniemywać, że oficjalna premiera na streamingach odbędzie się… jutro. Na szczęście na YouTube Music ten utwór już jest, i dzięki temu możemy Wam zostawić link do odsłuchu tego utworu. Znajdziecie go poniżej.

sunrise

Przy okazji warto przypomnieć, że Don Diablo już 30 listopada zagra w Polsce podczas Don’t Let Daddy Know. Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie pod tym linkiem.

kalendarz

Total
10
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?