Don Diablo zagrał… na weselu. Takie rzeczy tylko w Niderlandach!

W najnowszym odcinku “Hex Files” znajdziemy relację z Amsterdam Dance Event, a także z… wesela, na którym Don Diablo zagrał pod koniec 2019 roku.

kalendarz

Ubiegły rok w wykonaniu Don Diablo był naprawdę intensywny. Jednym z dowodów na to jest chociażby to, co można zobaczyć w ramach vlogowej serii “Hex Files”, która pojawia się raz na czas na kanale niderlandzkiego producenta. Wrzucony kilkadziesiąt godzin temu do sieci odcinek jest wyjątkowo wart uwagi – jest to bowiem relacja z Amsterdam Dance Event… ale nie tylko.

ADE to nie są przelewki

Jak dobrze wszyscy wiemy – Amsterdam Dance Event jest to wydarzenie obfite w imprezy, panele dyskusyjne i wiele innych aktywności. To wszystko sprawia, że na kilka dni Amsterdam staje się światową stolicą EDMu. Naszą relację z ubiegłorocznej edycji przeczytacie tutaj.

emuze.me

Kilkudniowy maraton, którym niewątliwie jest ADE, to spore wyzwanie dla największych gwiazd, które w ciągu kilku dni odwiedzają wiele miejsc i grają na wielu mniejszych i większych imprezach.

To samo spotkało również Dona, który na początku materiału wypowiedział następujące słowa:

ultra

Siemka, to jest Amsterdam Dance Event i dzieje się tu sporo chorego gówna.

Don Diablo

Skubaniutki, miał rację – wszak akcja zawarta w nieco ponad dziesięciominutowym materiale jest naprawdę wartka. Startujemy w studiu radiowym, by za moment zajrzeć na rozdanie nagród 1001Tracklists. W kolejnych ujęciach trafiamy chociażby do pop-up shopu, w którym Don spotkał się z licznymi fanami; a także na imprezę labelu Hexagon, podczas której producent pojawił się w ramach niespodzianki. Kamera zahaczyła również o Amsterdam Music Festival, ostatni przystanek na trasie Dona podczas ADE.

Świąteczny prezent dla wyjątkowej pary

To jednak nie koniec zabawy – vlog zawiera również wydarzenia mające miejsce pod koniec ubiegłego roku. Wtedy to na antenie dobrze znanej rozgłośni SLAM! miał miejsce konkurs, którego nagrodą był występ Don Diablo na domówce. Sprawy przyjęły jednak inny obrót i domówka zamieniła się w… wesele! Był to wiele znaczący prezent dla pary, której udało się wygrać walkę z rakiem.

Dziś zrobimy coś wyjątkowego. Po raz pierwszy w życiu zagram na weselu. Jeszcze nigdy tego nie robiłem… To jest specjalna nagroda, specjalny prezent z okazji świąt. Dla wyjątkowej pary, która przeszła trudne chwile i przezwyciężyła raka. Dziś świętują ślub wraz z urodzinami panny młodej. I wiecie co? Zostałem weselnym DJ-em.

Don Diablo

Boss labelu Hexagon nie krył nerwów, których – jak wspomniał on sam – nie odczuwał nawet przed występem na mainstage festiwalu Tomorrowland. Jednak jak przekonujemy się w dalszej części filmu, światowej gwieździe EDM udaje się wziąć w garść i zrobić odpowiednie show przed setką weselnych gości, przy okazji robiąc niesamowity prezent parze młodej. Takie postawy my szanujemy!

kalendarz

Trwający ponad 10 minut materiał znajdziecie poniżej.

foto: facebook.com/dondiablo

emuze.me

emuze.me

ultra

Total
67
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?