ghostproductions.pl

Pandemia koronawirusa negatywnie wpłynęła na branżę muzyczną. Największe eventy w Polsce oraz na całym świecie zostały w zdecydowanej większości przypadków przeniesione na następny rok. Zmiana terminu dotknęła także tych, którzy planowali wybrać się na tegoroczne Dreamstate Europe. Przypomnijmy, impreza miała odbyć się pierwotnie 18 kwietnia w Arenie Gliwice. Organizatorzy wydarzenia, czyli agencja TME, wydali w końcu komunikat, w którym poznaliśmy nową datę.

Dreamstate Europe dopiero w przyszłym roku

Organizowanie tak dużego festiwalu w tym roku niosłoby za sobą bardzo duże ryzyko. Z tego właśnie powodu organizatorzy eventu dla wszystkich fanów muzyki Trance postanowili przełożyć wydarzenie na przyszły rok. Nową datą Dreamstate Europe jest 10 kwietnia 2021 roku. Dzień wcześniej ma odbyć się event Menno Solo, czyli ostatni występ w naszym kraju kończącego karierę Menno de Jonga.

Jak czytamy w oświadczeniu, TME robi wszystko co w swojej mocy, aby lineup przełożonej na przyszły rok imprezy (który znajdziecie tutaj) pozostał bez zmian. Tym samym organizatorzy – podobnie jak wiele innych festiwali – zachęcają do zachowania biletu, który bez żadnych zmian będzie upoważniał do wstępu na Arenę Gliwice. Wszystkie osoby, które zdecydują się na zatrzymanie wejściówki w dniu imprezy czeka specjalny prezent. My również Was do tego namawiamy. Pełną treść oświadczenia znajdziecie poniżej.

Drodzy klubowicze!

W ostatnich tygodniach epidemia koronawirusa zmieniła życie miliardów ludzi na całym świecie. Na każdym kroku odczuwamy skutki kryzysu, ale i ograniczeń. 10 marca rząd podjął decyzję o zakazie imprez masowych w Polsce, co jest zresztą zrozumiałe. Do końca wierzyliśmy jednak, że uda nam się spotkać 18 kwietnia w Gliwicach. Zwlekaliśmy do tej pory z decyzją o nowej dacie wydarzenia. Dlaczego? Możemy Wam zdradzić, że początkowo miała być to końcówka września. Chcieliśmy zatańczyć z Wami jeszcze tego roku! Obserwujemy jednak bacznie sytuację i podjęliśmy decyzję o przeniesieniu Dreamstate Europe 2020 na 10 kwietnia 2021 roku. Analogicznie Menno Solo pres. Dreamstate odbędzie się 9 kwietnia.

Po ogromnym sukcesie zeszłorocznej edycji mieliśmy w planach stworzenie eventu, który na zawsze zapadłby w Waszej pamięci. Wspaniałe gwiazdy muzyki trance, ogromna scena z potężną ilością tak uwielbianych przez Was laserów, usprawnienie wielu kwestii organizacyjnych i wiele wiele więcej. Pracowaliśmy ciężko… ale teraz pracujemy jeszcze ciężej nad przygotowaniem przyszłorocznej edycji, która będzie zjawiskowa! Bo to przecież Wy jesteście headlinerami naszych wydarzeń i to właśnie Wasze uśmiechy oraz ogromny bagaż wspomnień, który wynosicie z całonocnego obcowania z muzyką, wspaniałymi osobami z całego świata są najważniejsze! Nie podlega dyskusji, że Wasze zaangażowanie oraz pasja do muzyki elektronicznej odgrywają tutaj znaczącą rolę, a nas to piekielnie motywuje.

10 kwietnia 2021 roku jest nową datą Dreamstate Europe i dokładamy wszelkich starań, aby line-up pozostał bez zmian. Chcemy, aby tych piętnastu światowej klasy artystów zaczarowało Was na jednym z najlepszych trance’owych eventów przyszłego roku, który odbędzie się w gliwickiej Arenie!

Wszystkie zakupione bilety na obydwa wydarzenia zachowują swoją ważność w nowej dacie. Pamiętajcie jednak, że organizacja tak ogromnego eventu, gdzie jednej nocy spotyka się kilkanaście tysięcy osób to ogromne przedsięwzięcie, które wiąże się z równie dużymi, gigantycznymi wręcz kosztami – kontrakty artystów, hala, scenografia, wiele różnych firm, które wkładają swoją cząstkę w ten projekt. Dlatego apelujemy – jeżeli macie taką możliwość zachowajcie swój bilet i przyłączcie się do akcji #zatrzymajbilet. Jest to dla nas niezwykle ważne w kontekście kontynuowania misji organizacji Dreamstate Europe.

Ktoś kiedyś powiedział – “mając zaplanowaną przyjemność, która wydarzy się w przyszłości łatwiej jest przezwyciężać szarą rzeczywistość”. To jest idealna rekomendacja dla zachowania biletu, bo przecież będzie to event niezapomniany! O klasę lepszy niż ten z 2019 roku, który tak wspaniale wspominacie. Możemy Was też zapewnić, że dla osób, które zatrzymają swój bilet przygotowujemy specjalny prezent, który będzie do odebrania w Gliwicach w dniu imprezy. Mało tego – zatrzymując bilet macie gwarancję najniższej ceny! Już we wrześniu rozpoczniemy sprzedaż biletów w nowej cenie.

Jeśli jednak chcecie zwrócić bilet, chcieliśmy poinformować Was, że zwrot środków otrzymacie w ciągu 180 dni od daty zgłoszenia, na podstawie art. 15 zp ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych ustaw (Dz.U. z 2020 r. poz. 374, 567, 568). W tej sytuacji prosimy o kontakt: kontakt@tmetickets.com

Razem tańczymy, razem walczymy! Wspierajmy się wszyscy na każdej płaszczyźnie życia, dbajmy o przestrzeganie zasad, a świat, za którym tak tęsknimy powróci prędko! A wraz z nim wydarzenia muzyczne, które przecież tak wszyscy kochamy! Pomimo, że każdy z nas ma swoją bajkę w życiu tak naprawdę jesteśmy rodziną, dlatego już teraz mocno liczymy na Waszą obecność 9 i 10 kwietnia w gliwickiej Arenie, gdzie stworzymy historię opowiadaną latami. Dbajcie o siebie i bliskich. Będzie dobrze!

“Bądź dobrej myśli, bo po co być złej” – Stanisław Lem

TME

ghostproductions.pl