FEST Festival 2021 – Są nowe warunki wejścia na event!

Ogłoszone jakiś czas temu warunki wejścia na FEST Festival 2021 zostały zaktualizowane. Pojawił się pewien ważny podpunkt.

kontakt

TIMETABLE FEST FESTIVAL 2021
ZNAJDZIESZ POD TYM LINKIEM


Na polskiej arenie festiwalowej niewielu jest w tym roku dużych graczy. De facto w zbliżonej do normalnej formule w 2021 roku spośród “kilkudziesięciotysięczników” odbędzie się tylko FEST Festival. Organizatorzy planują zorganizowanie eventu dla 40 tysięcy osób, na którym w ciągu 4 dni (11-14 sierpnia) ma zagrać ponad setka artystów z różnych gatunków. Na czele lineup’u nie brakuje EDMu – w Parku Śląskim zagrają bowiem między innymi Kygo, Alan Walker, Fisher czy Paul Kalkbrenner. Więcej informacji na temat dotychczasowych ogłoszeń znajdziecie pod tym linkiem.

Jednak emocje festiwalowiczów podnosiły się w ostatnich miesiącach nie tylko z racji ogłaszanego składu artystów. Bardzo ważnym aspektem stały się bowiem – z racji pandemii – zasady wpuszczania uczestników na teren festiwalu. Jakiś czas temu agencja Follow The Step musiała uporać się z hejtem osób sceptycznie nastawionych do szczepień przeciwko COVID-19. Wszystko to za sprawą deklaracji, że na FEST Festival 2021 będą mogły wejść wyłącznie osoby zaszczepione. Minęło trochę czasu, a sytuacja uległa pewnej zmianie, o czym świadczy najnowszy statement organizatorów.

Kto i jak wejdzie na FEST Festival?

Jak wynika z oświadczenia festiwalu, na wejściu na imprezę trzeba będzie – i tu słowo klucz – zadeklarować, że jest się przeciwko koronawirusowi zaszczepionym. Honorowane będą cztery sposoby:

  • pisemne, indywidualne oświadczenie uczestnika do znalezienia pod tym linkiem (wydrukowane, lub wypełnione na miejscu)
  • certyfikat szczepienia w aplikacji mObywatel (okazany kod QR w aplikacji)
  • dokument z portalu gov.pl / znajdujący się w zakładce Profilaktyka -> Szczepienia (wydrukowane zaświadczenie)
  • unijny certyfikat COVID (UCC) (okazanie wydrukowanego kodu QR lub w aplikacji mObywatel)

Zasady będą więc podobne do tych, które panowały podczas niedawnego koncertu Borisa Brejchy w Twierdzy Modlin. Różnica będzie polegać na tym, że przy wejściu na FEST Festival oświadczenia będzie trzeba wyłącznie okazać – nie będą one przez organizatorów zbierane.

Znamy już niemal pełny lineup

Przypomnijmy – FEST Festival 2021 odbędzie się w Parku Śląskim w dniach 11-14 sierpnia. W lineup’ie nie brakuje elektronicznych artystów, ale oferta jest na tyle szeroka, że coś dla siebie znajdą fani wielu gatunków.

Więcej informacji na temat lineup’u znajdziecie pod tym linkiem.

Total
10
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?