Co dalej z FHouse Warsaw? Właściciele opublikowali oświadczenie nt. przyszłości klubu

Kilka miesięcy temu FHouse Warsaw zostało podpalone. Złapano już osoby podejrzane o ten czyn, a właściciele lokalu wystosowali oświadczenie w tej sprawie.

kalendarz

Nowe miejsce na klubowej mapie nie tylko Warszawy, ale i całego kraju miało zgodnie z planem rozkwitnąć we wrześniu. Na otwarciu FHouse Warsaw zagrać mieli między innymi Fedde le Grand, Gromee czy Gianluca Vacchi. Tak się niestety nie stało – lokal przy ulicy Foksal został podpalony, a według szacunków straty wyniosły około 5,5 miliona złotych.

W ostatnich dniach temat znów znalazł swoje miejsce na nagłówkach – a to z racji zatrzymania osób odpowiedzialnych za ten haniebny czyn. Byli to przestępcy, których (co zostało już potwierdzone) zleciła konkurencja, o czym informowaliśmy ostatnio na naszych łamach.

kalendarz

Właściciele kamienicy przy ul. Foksal 19 nie składają jednak broni. W opublikowanym na Facebook’u poście poinformowali, iż cały czas ciężko pracują nad nową datą powitania pierwszych gości. Jak się dowiedzieliśmy, ma to nastąpić już w pierwszym kwartale 2020 roku! Całe oświadczenie możecie przeczytać poniżej:

ultra

Mamy nadzieję, że tym razem wszystko pójdzie po myśli organizatorów tego naprawdę obiecującego miejsca. Wierzymy też, że sprawców spotka adekwatna do czynu sprawiedliwość.

foto: FHouse Warsaw

kalendarz

kalendarz

Total
11
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?