Nicky Romero

Nicky Romero (a konkretnie jego skład) w grze FIFA 20. Jak wygląda drużyna szefa labelu Protocol?

W grze FIFA 20 pojawił się sam Nicky Romero oraz jego wirtualna drużyna, z którą możemy zmierzyć się w trybie Squad Battles.

kalendarz

Jeżeli graliście w nowsze odsłony piłkarskiej serii FIFA w trybie Ultimate Team, to na pewno kojarzycie jeden z rodzajów meczu, które możemy tam rozegrać – Squad Battles. Tutaj rozgrywamy mecze (na bota) przeciwko kompletnie różnym składom, w tym z drużyną tygodnia czy też innymi wyróżnionymi drużynami znanych osobistości. W tym tygodniu tematem powinni zainteresować się fani tanecznej elektroniki – bowiem do niedzieli macie możliwość zmierzyć się z teamem, za którego złożeniem stoi doskonale znany słuchaczom EDM niderlandzki producent Nicky Romero.

Lekko nie będzie…

Jeżeli chcecie skopać tyłek składowi twórcy labelu Protocol, to uprzedzamy – musicie naprawdę uważać. Naprzeciwko Wam stanie bowiem bardzo mocny skład, w którym znajdziemy wiele kart Team of The Year czy też dwie legendy (piłkarze na emeryturze). Cała drużyna, nosząca nazwę INSTIGATE F.C, to praktycznie sami najmocniejsi zawodnicy, którzy na rynku transferowym gry kosztują grube miliony wirtualnych monet.

kalendarz

Warto zaznaczyć, że to nie pierwszy raz, kiedy skład popularnego producenta EDM trafia do trybu Squad Battles. Wcześniej mogliśmy zobaczyć tutaj chociażby drużynę pochodzącego z gorącej Australii Flume’a. To nie wszystko – sam soundtrack gry zawiera całkiem sporo EDMowych utworów, więc jeśli gracie, to z pewnością w towarzystwie dobrych brzmień.

ultra

kalendarz

Total
11
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?