kontakt

Od 2019 roku końcówka roku na polskiej scenie muzyki elektronicznej to swoisty czas decyzji. Wszystko to za sprawą rankingu Polish DJs Chart, który to podczas tegorocznej edycji uległ pewnym zmianom. Tym razem, poza głosami fanów i słuchaczy, wpływ na wyniki mają także całoroczne dokonania na Spotify. Dane z obydwóch źródeł zostały już zebrane i zliczone – a szczegóły tego, co z nich wyszło, ujrzą światło dzienne już w najbliższy piątek.

17 grudnia poznamy wyniki Polish DJs Chart 2021 – a sposób podania tych informacji będzie inny niż w ubiegłych latach. Po raz pierwszy bowiem finał rankingu odbędzie się w klubie – gospodarzem wydarzenia jest wrocławski klub Wall Street.

Finał PDC 2021 w klubie – oto lineup imprezy

Ogłoszeniu postaci polskiej sceny muzyki elektronicznej, która w tym roku cieszyła się największą sympatią fanów i słuchaczy towarzyszyć będą występy topowych postaci reprezentujących różne gatunki.

Za deckami pojawią się reprezentujący FRKNTN I.GOT.U

…mający za sobą świetny rok na Spotify EMDI

…będący jednym z objawień polskiego EDMu w tym roku duet SI US PLAU

Matt Bukovski, najwyżej notowany w ubiegłych edycjach Polish DJs Chart artysta trance…

DJ Driver, śląska legenda polskiego hard dance’u…

…oraz X-Meen, rezydent klubu Heaven w Zielonej Górze.

Publikę przed występami gości wielkiego finału zagrzeją rezydenci klubu Wall Street.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Polish DJs Chart 17Xl|2021 17 XII 2021 WALL WALL STREET Wall Street Club Wrocław Wielki Finał Polish DJs Chart Lineup -MATT BUKOVSKI DJ DRIVER- SPLA -X-MEEN RECUE-MATTI-LUKI Shining ONAR XONI BEATS polishdjschart.pl Û Jeska”

Bilety już dostępne

Impreza startuje o godzinie 21:00, a główna część wydarzenia startuje o godzinie 22:30. Bilety na Wielki Finał Polish DJs Chart 2021 dostępne są w cenie 20 zł za pośrednictwem platformy biletomat.pl – możecie je kupić pod tym linkiem. Swoją wejściówkę będzie można także nabyć na miejscu, w klubowej kasie – wówczas cena będzie wynosić 30 zł.

kontakt