Flume w dobrej formie! Posłuchaj jego najnowszej EPki pt. “Quits”

2019 rok jest bardzo produktywny dla australijskiego producenta. Flume właśnie wydał nową EPkę, która rewolucją nie jest, ale i tak trzyma wysoki poziom.

kalendarz

Przez ostatnie lata Flume wydawał utwory dosyć sporadycznie, jednak w tym roku australijski artysta podkręcił tempo – w pierwszych miesiącach tego roku zostaliśmy zaskoczeni siedemnastoutworową kompilacją ,,Hi This Is Flume pt.1”, zaś w dalszym czasie światło dzienne ujrzały dwa single: ,,Friends” i ,,Let You Know”. Jest to więc bardzo produktywny rok dla Harley’a, ale artysta nie planuje spoczywać na laurach – stąd jego zupełnie nowy release.

Tym razem otrzymaliśmy EPkę zatytułowaną ,,Quits”. Powstała ona we współpracy z amerykańskim raperem o pseudonimie Reo Cragun. Fani Flume’a mogą go kojarzyć z wcześniej wydanego “Friends”, które notabane jest częścią tego trzyutworowego wydawnictwa. Pozostałe utwory z tracklisty nazywają się ,,Quits” oraz ,,Levitate”. Jak nietrudno wyczuć z wypowiedzi muzyka, współpraca z raperem należała do udanych.

kalendarz

,,Reo ma świetną zdolność adaptacji do tego, co się dzieje muzycznie, niezależnie od tego, czy jest to coś wolniejszego, czy coś mocno energicznego – jest w stanie zaangażować się w to, co jest dość wyjątkowe”

Flume

Uprzedzamy ludzi szukających rewolucji w brzmieniu twórcy “Never Be Like You” – tego w EPce “Quits” nie znajdziecie. Tracki są bardzo klimatyczne, ale mają też w sobie sporo mocy – do tego Flume zdążył nas przyzwyczaić przy poprzednich produkcjach.

kalendarz

Wcześniej wspomnieliśmy o utworze “Friends”, który wcześniej pojawił się już jako singiel – jednak wersja z EPki to utwór nieco zmodyfikowany względem oryginału, dlatego jeśli znacie już wersję pierwszą, koniecznie sprawdźcie edit, który najpewniej będzie można usłyszeć podczas zbliżającego się koncertu producenta w Polsce – 28 października na warszawskim Torwarze rozpocznie się europejska trasa koncertowa Australijczyka.

A tymczasem warto posłuchać “Quits” – wszystkie utwory znajdziecie poniżej.

sunrise

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?