Flume zapowiada collab z wokalistą Gorillaz. W drodze także trzeci studyjny album

Utalentowany Australijczyk jest coraz bliżej wydania trzeciego studyjnego albumu. W sieci pojawiła się zapowiedź nowej muzyki.

kalendarz

Lubimy kreatywne postaci – a Flume zalicza się właśnie do tego grona. Australijska postać ma na koncie już niemało przebojów, ale 2021 rok był w jego wykonaniu bardzo spokojny. Jedynym jego oficjalnym (a więc zuploadowanym na portale streamingowe) releasem był remix utworu “On A Mountain”, za którym oryginalnie stali Danny L Harle i DJ Danny.

Powrót z grubej rury

Ostatnie miesiące zdawały się być ciszą przed burzą – a to wszystko z racji tego, że pod sam koniec ubiegłego roku, producent postanowił zaprezentować teaser zupełnie nowego materiału. Trzyminutowy materiał, jak zwykle w wypadku Flume’a, zaskakuje już bardzo psychodeliczną warstwą wizualną. W parze z nią idzie oczywiście warstwa dźwiękowa – a ta obiecuje wiele.

emuze.me

Powrót Flume’a po przerwie można nazywać swobodnie w kategoriach “wjazdu z grubej rury”. W partii wokalnej możemy bowiem usłyszeć Damona Albarna, wokalistę kultowej formacji Gorillaz. Panowie działali wspólnie w studiu już w styczniu 2019 roku – na pierwsze efekty współpracy przyszło nam jednak czekać aż trzy lata.

Trzeci album nadchodzi

Teaser ten jest jednocześnie pierwszym przedsmakiem zapowiedzianego w ubiegłym roku trzeciego studyjnego albumu Australijczyka. Na ten moment nie znamy większej ilości szczegółów dotyczących nadchodzącego materiału.

ultra

Poprzedni longplay miał miejsce na liście premier w 2016 roku. Natomiast ostatni duży release, noszący nazwę “Hi This Is Flume”, ukazał się w 2019 roku w formie mixtape’u. Co prawda nie otrzymaliśmy stamtąd hitów pokroju “Never Be Like You”, “Say It” czy “Holdin On”, ale za to mieliśmy do czynienia z potwierdzeniem wysokiej jakości. Opublikowana przez producenta zapowiedź zwiastuje naprawdę ciekawy materiał – dlatego jest na co czekać.

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?